• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Jul 03rd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Dėl statinių, kurių savininkai nežinomi, pripažinimo bešeimininkiais
Dėl statinių, kurių savininkai nežinomi, pripažinimo bešeimininkiais
Trečiadienis, 01 Birželis 2016 18:31

Marijampolės savivaldybės teritorijoje yra apleistų, nenaudojamų, neprižiūrimų, apgriuvusių pastatų ir statinių. Daug iš jų yra žemės ūkio paskirties, t.y. buvusios fermos, sandėliai. Tokie statiniai menkina kraštovaizdį, dažnai kelia grėsmę žmonių sveikatai ar net gyvybei.

Siekiant išspręsti statinių,

kurie neturi savininkų ar kurių savininkai nežinomi, nugriovimo ir sutvarkymo klausimus, Marijampolės savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl šių statinių pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn:

 

Fermų paskirties statiniai, Marijampolės sav., Igliaukos sen., Menčtrakio k. /Vieta žemėlapyje/;

Kultūros namai, Marijampolės sav. Liudvinavo sen. Gyviškių k. /Vieta žemėlapyje/;

Gyvenamasis namas, Marijampolė Nadruvos g. 13 /Vieta žemėlapyje/;

Gyvenamasis namas, Marijampolės sav. Marijampolės sen. Igliškėliai /Vieta žemėlapyje/;

Pastatas (buvusi kolūkio kontora), Marijampolės sav. Igliaukos sen. Šventragio k. Šakališkių g. ir Igliškio gatvių sankryža /Vieta žemėlapyje/;

Asmenis turinčius turtinių teisių į šiuos statinius, prašome iki 2016 m. rugpjūčio 16 d. kreiptis į Marijampolės savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos departamento Architektūros ir urbanistikos skyrių (303 kab., tel. 90050, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ) arba seniūniją, kurios teritorijoje yra statinys, ir pateikti dokumentus, liudijančius nuosavybės ar kitas turtines teises į šiame skelbime išvardytus statinius.

 

Prašome Marijampolės savivaldybės gyventojų būti pilietiškais ir suteikti informaciją apie apleistus, nenaudojamus, neprižiūrimus ar apgriuvusius pastatus, kurie neturi savininkų ar kurių savininkai nežinomi Marijampolės savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos departamento Architektūros ir urbanistikos skyriui (303 kab., tel. 90050, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ) arba seniūnijai, kurios teritorijoje yra statinys.

 

Pastatų pripažinimo bešeimininkiais procedūros vykdomos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 4.58 straipsnio 1 dalies nuostatomis ir Bešeimininkio, konfiskuoto, valstybės paveldėto, valstybei perduoto turto, daiktinių įrodymų, lobių ir radinių perdavimo, apskaitymo, saugojimo, realizavimo, grąžinimo ir pripažinimo atliekomis taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. gegužės 26 d. nutarimu Nr. 634.

 

Administracijos direktorius

Sigitas Valančius

 

 

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba