• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Tuesday
Jun 02nd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Marijampolėje suspindo miesto Kalėdų eglė (VIDEO)
Marijampolėje suspindo miesto Kalėdų eglė (VIDEO)
Pirmadienis, 05 Gruodis 2016 17:11

Šeštadienį, gruodžio 3-ąją, centrinė miesto Kalėdų eglė suspindo ir septintame pagal dydį Lietuvos mieste Marijampolėje. Pačioje Sūduvos sostinės širdyje - J. Basanavičiaus aikštėje – raudona ir balta spalva nušvito 15 m aukščio žaliaskarė iš

dirbtinių konstrukcijų, kaišytų natūraliomis eglės šakomis. Eglės svarbiausias puošybos elementas – šviečiantys augaliniai motyvai iš Marijampolės miesto reklamos simbolio, kurį pernai sukūrė marijampolietis dailininkas Artūras Kaminskas. Anot ženklo autoriaus, augalo lapeliai atspindi jauną, augantį ir sparčiai besivystantį miestą. Šiemet pasirinkta raudona ornamentų spalva reiškia šilumą, ugnį, narsą, jėgą ir energiją, kurios taip reikia veržliai miesto plėtrai. 66 šviečiančios augalinės dekoracijos „nutūpė“ ir į apšvietimo atramas Gedimino, Laisvės, Kęstučio, Vytauto, Vilkaviškio, J. Dailidės, Kauno gatvėse.

Eglutės įžiebimo VIDEO ČIA

Eglės įžiebimo šventė sutraukė gausų būrį marijampoliečių. Nuo pat vidurdienio J. Basanavičiaus aikštėje virė kalėdinė mugė, Maltos ordino žmonės dalijo „Maltiečių sriubą“, radijo stoties „Extra FM“ vaišino marijampoliečius karšta arbata ir gyvai transliavo pasirengimą šventiniam vakarui. Vaikų dėmesį traukė įrengta prakartėlė ir itin viliojo aikštėje įsikūrusi karuselė ir traukinukas, kurie savivaldybės ir rėmėjų rūpesčiu linksmybes teiks visą gruodžio mėnesį nuo 13 iki 19 val. nemokamai.
Vakaro programoje pasirodė „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos dramos studijos „Šaltinis“ (režisierė A. Paplauskienė) jaunieji aktoriai, suvaidinę spektaklį „Kalėdos „aukštyn kojom“. Svarbiausias artėjančių Kalėdų personažas, Kalėdų senelis, demonstruodamas savo modernumą, į aikštę kartu su Marijampolės savivaldybės mero pavaduotoja Irena Lunskiene atvyko raudonu džipu. Ką ir bepridursi, juk marijampoliečiai visada buvo „nepėsti“! Mero pavaduotoja palinkėjo kiekvienam savivaldybės gyventojui padaryti nors po vieną gerą darbą, susitaikyti su visais, su kuriais susipykta, ir „tik tuomet Kalėdos ateis į mūsų širdis“. Atsiklaususi savivaldybės mero Vidmanto Brazio ir administracijos direktoriaus Sigito Valančiaus, kurie tuo metu „saugojo“ pagrindinį miesto medį, ji ant scenos perdavė Kalėdų seneliui specialų miesto antspaudą ir visus įgaliojimus gruodžio 4, 10, 11, 17 ir 18 dienomis PJazz Kalėdų namelyje (prie „Pizza Jazz“ restorano) įrengtoje Kalėdų senelio rezidencijoje antspauduoti vaikų atsineštus laiškus ir sveikinimus. Čia pat bus galima su šeima išgerti karštų gėrimų.
Vakaro programą vainikavo suspindusi eglė ir spalvingas fejerverkas. Šventinis fejerverkas marijampoliečius pakvies į aikštę ir Naujųjų metų naktį. Kalėdų eglė tradiciškai miesto gyventojus džiugins iki Trijų karalių šventės.

Vytenio Skroblo nuotraukos

www.marijampolieciai.lt

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba