• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Jul 03rd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Akcijoje „Būk Pirmūnas“ nuoširdžiai aukota vaikams
Akcijoje „Būk Pirmūnas“ nuoširdžiai aukota vaikams
Pirmadienis, 28 Rugpjūtis 2017 13:13

Savaitgalį įvyko socialinė akcija „Būk Pirmūnas“, kurios metu savanoriai ragina paaukoti mokyklinių priemonių vaikams iš sunkiai besiverčiančių šeimų. Marijampolėje padėti vaikams panoro ir savaitgalį savanorystei paskyrė 24 žmonės.


Iniciatyvos metu paaukota 2487 vnt. sąsiuvinių, 242 vnt. nespalvotų pieštukų, 198 tušinukų, 145 piešimo sąsiuvinių, 104 pakuotės flomasterių, 77 akvarelės ir dar daug kitų mokyklinių priemonių už beveik 2000 Eur.  Iki rugsėjo pirmosios šios mokyklinės priemonės pasieks tuos mažuosius, kuriems labiausiai to reikia.

„Ši iniciatyva suvienija įvairių organizacijų narius ir Marijampolės gyventojus savanorystei. Suprantame kaip svarbu vaikui jaustis pilnaverčiu klasės nariu, noriai keliauti į mokyklą“, - sako ilgametė „Būk Pirmūnas“ organizatorė Vaida Kelerytė – Burokienė. Marijampoliečiai supranta ir atjaučia tuos, kuriems pagalba reikalinga, todėl nuoširdžiai aukojo ir palaikė gerais žodžiais savanorius.

Pasak jos, per ne vienerius iniciatyvos metus akcijos organizatoriai ir savanoriai aplankė šimtus šeimų ir padėjo tūkstančiams vaikų ne tik Marijampolėje, bet ir Lietuvoje. Smagiausia, kad palaikymas ir pagalba motvyvuoja vaikus geresniems rezultatams ir įkvepia pasitikėjimo savimi.

Daugiausiai prie savanorystės akcijoje prisidėjusios Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Marijampolės skyriaus pirmininkės Dovilės Burbaitės, kasmet ši neatlygintina veikla tampa vienu iš prioritetinių socialinio atsakingumo ir savęs ugdymo uždavinių. „Augindami patirtį savanoriaujant, formuojame platesnį savojo "aš" pažinimą, kaip individų, esančių pilietiškos visuomenės dalimi. Tuo pačiu, skatiname atkreipti dėmesį, jog šiuolaikinis jaunimas neabejingas kitiems, nešant žinią, jog už valstybės gerbūvį kiekvienas atsakome vienodai“, - sako ji.

Socialinė akcija „Būk  Pirmūnas“ vyko jau devintąjį kartą. Pirmąkart surengta akcija Marijampolėje išplito visoje Lietuvoje ir kasmet keli šimtai savanorių pakviečia geros valios žmones padėti mažiesiems.  Šiais metais akcijoje dalyvavo daugiau nei 20 miestų.

 

www.marijampolieciai.lt

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba