• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Jul 03rd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokyklos moksleiviai mokinsis ir su 3D spausdintuvais
Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokyklos moksleiviai mokinsis ir su 3D spausdintuvais
Antradienis, 05 Rugsėjis 2017 20:54

Trečius veiklos metus skaičiuojanti Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokykla (MJKM) mokslo metus pradeda jau spalio mėnesį! Į informacinių technologijų programas jaunuoliai registruojasi

žinodami, kad čia jų laukia mokymosi priemonių ir metodų įvairovė, įdomūs ir įtraukiantys užsiėmimai, nuoširdūs savo darbą išmanantys mokytojai, pasiruošę skirti individualų dėmesį moksleivio tobulėjimui. Moksleiviai ir jų tėveliai yra tikri, kad susieję savo ateitį su informacinių technologijų sritimi, ateityje turės puikias galimybes įsidarbinti arba kurti darbo vietas patys.

Sulaukus neįprastai didelio moksleivių susidomėjimo, šiais metais Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokykla papildė programų sąrašą ir siūlo rinktis vieną iš 9 programų. Į jas kviečiami įvairaus amžiaus moksleiviai. Čia jie gali rinktis nuo susipažinimo su IT technologijomis iki įvairaus lygio programavimo, robotikos, grafinio dizaino ir net moksleivių pageidavimu sukurtos specialios programos, padėsiančios pasiruošti baigiamiesiems egzaminams.Viena iš šių metų MJKM naujovių yra 3D spausdintuvų naudojimas „Vartai į programavimą“ programos metu. Ji skirta 5 – 6-ų klasių moksleiviams, siekiantiems pradėti pažintį su programavimu. Čia jie susipažins su algoritmavimo pradmenimis (Imagine Logo, Scratch ir Robotika (roboto programavimo principai), komandiniu ir vaizdiniu programavimu.

„Mano brolio klasės draugas jau lankė šį būrelį ir mums parodė daug įdomių dalykų, kuriuos išmoko, todėl labai laukiu šių mokslo metų. Manau bus įdomu, nauja, tikiuosi - nelabai sunku, nes girdėjau, kad mokytojai geri ir moka paaiškinti pačius įdomiausius dalykus. Taip pat tikiuosi susirasiu ir naujų draugų“, - pasakoja Marius, nekantriai laukiantis naujų mokslo metų Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokykloje.

Mokslo metų pabaigoje moksleiviai viešai pristato savo kūrybą ir baigiamuosius darbelius vertinimo komisijai, tėveliams ir draugams. Mokslo metų pabaigoje jiems įteikiami ir programos baigimo pažymėjimai. Daugiau informacijos ir registraciją į MJKM progamas rasite www.inovatoriai.lt. Vietų skaičius ribotas.

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba