• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Sunday
Jul 05th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Renginių ciklas Marijampolėje įkvėpė moteris pokyčiams: kviečia į dar viena susitikimą
Renginių ciklas Marijampolėje įkvėpė moteris pokyčiams: kviečia į dar viena susitikimą
Antradienis, 23 Sausis 2018 13:50

„Skirk laiko sau“ renginius per metus aplankė jau beveik tūkstantis moterų. Tai susitikimai, kurių metu gvildenamos įvairios moterims aktualios temos nuo sveikatos,

vaikų priežiūros iki verslo steigimo, įsidarbinimo. Renginių metu aptariamos ne tik moterims, bet ir visam Marijampolės miestui aktualios problemos ir ieškomi jų sprendimo būdai.


„Šių renginių tikslas yra dalintis, skatinti ir palaikyti moteris. Patirtis parodė, kad susitikimai duoda konkrečių rezultatų – jau net keliolika  moterų po renginių informavo apie pokyčius įvykusius gyvenime, pavyzdžiui, šeimos verslo pradžią, pradėtas ar atnaujintas studijas, ryžtingesnius žingsnius ieškant darbo ir daug kitų istorijų, kurios keičia gyvenimus į teigiamą pusę“, - sako „Skirk laiko sau“ iniciatorė Vaida Kelerytė – Burokienė.


Pasak organizatorių V. Kelerytė - Burokienės ir Jolantos Staniulienės, daryti pokyčius jas paskatino pačių moterų dažnai išsakoma problematika: pasitikėjimo savimi, palaikymo iš aplinkos, informacijos trūkumas. Šių renginių išskirtinumas, kad moterims sudaromos sąlygos dalyvauti susitikimuose su vaikais. Kol vyksta renginys, organizatoriai pasirūpina ir mažųjų užimtumu: vaikai žadžia, piešia, ugdosi.

Sausio 31 d., trečiadienį, 18.00 val., (Vytauto g. 17) įvyks dar vienas „Skirk laiko sau” susitikimas. Jame specialios metodikos – asmeninio gyvenimo balanso rato testo pagalba dalyvės galės išgryninti tikslus, pagrindines gyvenimo sritis, problemų sprendimų būdus ir tobulėjimo galimybes.  Susitikime patirtimi bei konkrečiais savo ir kitų gyvenime patikrintais metodais dalinsis moteris, mama, žmona, draugė, dukra, socialinė pedagogė, knygos „Vaiko, turinčio ugdymosi sunkumų, pažinimas“ bendraautorė, emocinio intelekto bei pozityvaus bendravimo ugdymo praktikė Erika Penkauskienė.

Registracija: https://goo.gl/NChfgT

Informacija: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

www.marijampolieciai.lt

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba