• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Wednesday
Feb 26th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos City Alumni Marijampolė kviečia į pokyčių dirbtuves
City Alumni Marijampolė kviečia į pokyčių dirbtuves
Antradienis, 17 Balandis 2018 12:23

Marijampolėje balandžio 28 d. organizuojamas renginys „Pokyčių dirbtuvės“, kuris žymi Marijampolės miesto City Alumni veiklos pradžią. Ši iniciatyva, kaip ir visa City Alumni veikla kviečia palikusius gimtą miestą piliečius grįžti ir drauge su vietos bendruomene inicijuoti pokyčius savo krašte.


„Marijampolė per pastaruosius metus labai pasikeitė – renovuotos viešosios erdvės, vyksta daug struktūrinių pokyčių, miestas eina teigiamu keliu. City Alumni klubas Marijampolėje gali pastebėti dar neišnaudotą miesto potencialą, labiau įtraukti į miesto gyvenimą ir jo kūrimą išvykusius kraštiečius, o kartu ir Marijampolėje gyvenančius žmones“, - sako asociacijos „Marijampoliečiai“ pirmininkė Vaida Kelerytė – Burokienė.


Pasak jos, City Alumni veikla regionuose suteikia impulso įvairioms naujoms iniciatyvoms, pritraukia ir įgalina įvairią patirtį sukauptą Lietuvoje ir už jos ribų. Patirtys ir nuomonės naudingos vystant svarbias miestuose gyventiems žmonėms sritis: nuo verslo steigimo iki užimtumo kūrimo. City Alumni bendruomenė  neretai tampa ir patariamuoju balsu vietos politinėms institucijoms priimant įvairius sprendimus.


Kituose miestuose City Alumni klubų sukurtas proveržis ryškus: regione alumnai sprendžia ne tik aktualias problemas, bet ir kuria verslus, meno inkubatorius, mentorystės programas, pritraukia investicijas ir sukuria daug kitų vietos bendruomenei naudingų pokyčių.


„Pokyčių dirbtuvėse“ miesto alumnai, vietiniai jaunimo lyderiai bei patyrę bendruomenės atstovai drauge kurs aktualiausias miestui iniciatyvas ir idėjas. Dirbtuvių dalyviai, kurie imsis lyderystės pokyčių kūrime, turės unikalią galimybę bendrauti ir bendradarbiauti su savo sričių profesionalais, kurie kaip mentoriai prisidės prie idėjų įgyvendinimo.


LAIKAS: Balandžio 28 d. 13.00 -16.00 val.

VIETA: Viešbutis "Mercure", salė Talinas, J. Basanavičiaus a. 8

REGISTRACIJA iki balandžio 26 d.: https://goo.gl/forms/TBsXatVrkmzGp7Fy1

* Vietų skaičius ribotas ir, esant poreikiui, vyks renginio dalyvių atranka, todėl išankstinė registracija yra būtina.  Organizatoriai: City Alumni Marijampolė, Global Lithuanian Leaders, World Economic Forum Global Shapers Vilnius


 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba