• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Jun 05th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Savivaldybė kviečia kurti ir atnaujinti daugiabučių namų žaliąsias erdves!
Savivaldybė kviečia kurti ir atnaujinti daugiabučių namų žaliąsias erdves!
Trečiadienis, 27 Vasaris 2019 21:15

Marijampolės savivaldybės administracija kviečia Marijampolės miesto daugiabučių namų savininkų bendrijas  ir daugiabučių namų administratorius puošti savo aplinką medeliais bei krūmais ir teikti paraiškas daugiabučių namų teritorijų apželdinimui.

 

Savivaldybės administracija nori prisidėti prie daugiabučių namų žaliųjų erdvių kūrimo ir atnaujinimo. Siekiama apželdinti daugiabučių namų teritorijas vietinėmis medžių ir krūmų rūšimis, suderinant spygliuočių ir lapuočių medžių rūšis, kad ir šiltuoju, ir šaltuoju metų laiku daugiabučių namų teritorijos būtų kuo žalesnės.

Norintiems plėsti ar atnaujinti žaliąsias erdves ir pasirengusiems želdinių kūrimo ar želdinių pertvarkymo projektą Savivaldybės administracija teiks dalinį finansavimą skirdama želdinius.

Daugiabučių namų bendrijos, kurių teritorijose yra mažai žaliųjų plotų ir nėra tikslinga sodinti medžius ar krūmus, kurie ateityje trukdytų eksploatuoti pastatus ar inžinerinius tinklus, siūloma projekte numatyti žemaūges medžių ir krūmų rūšis.

Želdinių projekte turi būti aprašomi želdyno kūrimo ir (arba) tvarkymo darbai, jų atlikimo eilės tvarka, nurodoma apželdinimo darbų sąmatinė vertė, medžių, krūmų rūšys, išvardijami numatomi darbai įkūrus želdyną.

Pildyti ir teikti paraiškas galite Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyriuje (J. Basanavičiaus a. 1, 408 kab.) iki š.m. balandžio 10 dienos. Informacija teikiama telefonais: (8 343) 90 013, 8 686 11258

Tikimės, jog daugiabučių namų bendrijos ir administratoriai aktyviai teiks paraiškas kartu su projektais ir Marijampolės miesto daugiabučių namų teritorijos jau šį pavasarį dar labiau sužaliuos ir džiugins ne tik gyventojus, bet ir miesto svečius.

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba