• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Tuesday
Jun 02nd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Informacinis renginys Marijampolėje galimiems projektų pareiškėjams
Informacinis renginys Marijampolėje galimiems projektų pareiškėjams
Pirmadienis, 25 Kovas 2019 20:19

Marijampolės miesto vietos veiklos grupė kviečia į Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos pristatymą. Informacinio renginio metu bus pristatoma ne tik strategijoje numatyti tikslai, priemonės,

 

rodikliai, bet ir išankstiniai projektų kvietimų reikalavimai pareiškėjams, dalyviams ir kt. Taip pat bus galima konsultuotis ir aptarti jau turimas idėjas.

Marijampolės miesto vietos plėtros strategijoje numatytos priemonės, pagal kurias bus galima įgyvendinti kelias dešimtis projektų siekiant gerinti Marijampolėje gyvenančių įvairių socialinių grupių aplinką. Toks poreikis iškilo susitikimų su Marijampolės miesto gyventojais, nevyriausybinių organizacijų, verslo ir vietos savivaldos atstovais.

„Renginio metu norime kuo išsamiau pristatyti strategiją bei informuoti kuo daugiau bendruomenės narių, siekiant juos įtraukti į strategijos, kurią kūrėme kartu su bendruomene įgyvendinimą. Tikime, kad sėkmingi ir ilgalaikiai pokyčiai galimi tik įtraukus kuo daugiau vietos žmonių“, - sako Marijampolės miesto vietos veiklos grupės priminkė Ieva Vizgirdienė. Ji priduria, kad jau gegužės mėnesį bus pirmieji kvietimai teikti paraiškas strategijoje numatytoms priemonės įgyvendinti.Įgyvendinant Marijampolės miesto vietos plėtros strategiją projektus teikti galės nevyriausybinės organizacijos, biudžetinės įstaigos, verslo asociacijos, kiti juridiniai vienetai. Strategijoje numatytos priemonių veiklos bus nukreiptos į socialinės atskirties mažinimą, taip pat darbingų gyventojų socialinės integracijos didinimą ir jų padėties darbo rinkoje gerinimą, neaktyvių darbingų gyventojų užimtumo didinimą neformaliomis iniciatyvomis. Taip pat gyventojų verslumo didinimą t. y., verslo kūrimui ir pradedamo verslo plėtojimui reikalingų gebėjimų stiprinimą, bendradarbiavimo ir informacijos sklaidos tinklų vystymą ir palaikymą bei gyventojų savanoriškos veiklos skatinimą, mokymą. Skirtingose priemonėse galės dalyvauti skirtingi pareiškėjai, tačiau jie visi turi būti registruoti Marijampolės mieste ir vykdyti veiklą bent du metus iki paraiškos pateikimo dienos.

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Renginio data: balandžio 2 d., 17.00 val., viešbutyje „Mercure Marijampolė“, II aukšte,  salėje „Ryga“.

Kontaktai informacijai:
Marijampolės miesto vietos veiklos grupės pirmininkė
Ieva Vizgirdienė
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba