• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Thursday
Jul 02nd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Festivalis YRÀ ir vėl drebins Marijampolę
Festivalis YRÀ ir vėl drebins Marijampolę
Penktadienis, 09 Rugpjūtis 2019 10:15

Jau rugpjūčio 10 dieną Marijampolės Marių parko saloje antrus metus iš eilės vyks ,,Festivalis YRÀ’’. Organizatoriai - viena aktyviausių jaunimo organizacijų „Jaunimas YRA“ garantuoja puikų renginį, įdomias veiklas bei nepamirštamą koncertą.


Festivalis YRA tikslas - ne tik suteikti bendruomenei erdvę smagiai praleisti laiką, bet ir pademonstruoti, jog jauni žmonės patys, dirbdami savanoriškais pagrindais gali sukurti didelio masto renginius ne tik didžiuosiuose miestuose, tačiau ir regione. Festivalį rengianti komanda jauna, tačiau jau pernai įrodė, jog geba sukurti Festivalį, subūrusį daugiau nei pusę tūkstančio žmonių.


Šis festivalis nėra tipinis, jis – vienija marijampoliečius. Renginyje ne tik bus galima išgirsti garsių atlikėjų (Vaidas Baumila, Biplan, Sadboi, Mergaitės iš Majamio, grupė “Džemas”  ir kiti)  ar išbandyti save sporto rungtyse, bet ir dalyvauti partnerių siūlomose veiklose. Jaunimas YRÀ bendradarbiauja su įvairias bendruomenes jungiančiomis organizacijomis, norėdami užtikrinti, kad festivalyje nenuobodžiaus nei vienas. Festivalio metu bus galima išmokti kovos judesių iš aikido ir karate meistrų, sudalyvauti tinklinio, futbolo, kvadrato varžybose. Vandens pramogų mėgėjai galės sugrįžti į vaikystę ir sudalyvauti vandens mūšyje ar su nuolaida apsilankyti vandenlenčių parke. Festivalio metu vyks kūrybinės dirbtuvės, kuriose bus galima patiems pasigaminti išskirtinių aksesuarų sau, vėliau priminsiančių apie šaunų festivalį „YRA“!


Festivalio dieną bus galima ne tik atsipūsti, pramogauti, bet ir įsitraukti į įdomias diskusijas. Festivalio diskusijų zonoje bus kalbama rimtomis ir aktualiomis temomis. Lankytojų laukia diskusijos apie miesto identiteto kūrimą, influencerių gyvenimą, automobilių kultūrą, darbo rinką ir jauno žmogaus galimybes “Majemyje”.


Kitoniškos veiklos aprėpia skirtingas žmonių auditorijas, kurios susijungs „Festivalis YRÀ“! Nesvarbu, kas esi, kuo domiesi, svarbiausia – gera nuotaika, kurios Marių parko saloje rugpjūčio 10 dieną netrūks!

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba