• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Apr 10th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Marijampolėje atidarytas „Basakojų sveikatingumo takas“
Marijampolėje atidarytas „Basakojų sveikatingumo takas“
Penktadienis, 13 Rugsėjis 2019 08:41

Šeštojo „Bėgam už Marijampolę“ renginio organizatoriai, tęsdami gražią tradiciją, padovanoja Marijampolės miesto bendruomenei įvairius pojūčius žadančią dovaną -„Basakojų sveikatingumo taką“. Tokią dovaną sukurti pasiūlė patys marijampoliečiai, kurie tikimasi ja aktyviai ir naudosis, kadangi  „basakojų takas“ įrengtas parke prie Rygiškių Jono gimnazijos stadiono, šalia sporto treniruoklių.

„Džiugu, kad tradicinis „Bėgam už Marijampolę“  renginys, kuris jau yra žinomas šalies  bėgimo entuziastams ir garsina mūsų miestą, nesibaigia tik bėgimu, o kasmet iš surinktų ir nepanaudotų renginiui lėšų įgyvendinama vis nauja, įdomi, sporto infrastruktūrą papildanti idėja. Manau, kad šių metų dovana - „Basakojų sveikatingumo takas“ sudomins marijampoliečius, o šis parkas taps dar patrauklesnis mėgstantiems sportą ir sveiką gyvenseną, - atidarymo metu sakė Savivaldybės meras Povilas Isoda.

Visuomenės sveikatos biuro atstovai gausiai susirinkusiems marijampoliečiams trumpai pristatė informaciją apie sveikatingumo metodais paremto „basakojų tako“ naudą žmonių sveikatai bei pakvietė aktyviai vaikščioti naujuoju sveikatingumo taku.

Dėkodamas visiems prisidėjusiems prie šio tako įrengimo, Savivaldybės tarybos narys, pagrindinis renginio „Bėgam už Marijampolę“ organizatorius, Lengvosios atletikos sporto klubo pirmininkas Darius Kemeraitis pasidžiaugė, kad kasmetinės dovanos susietos su sportu ir sveikatingumu yra bendruomenės laukiamos ir mėgstamos bei prisideda prie aktyvaus laisvalaikio infrastruktūros viešosiose miesto erdvėse stiprinimo.

Gausiai susirinkę renginio dalyviai - ir suaugę ir vaikai - aktyviai išbandė „Basakojų sveikatingumo taką“, o kurie dar nepasiryžo pereiti šiuo taku, žadėjo tai padaryti ateityje. Žingsniuoti naujuoju „basakojų taku“ bus galima visais metų laikais ir bet kokiu oru, patiriant gerų emocijų, nes einant juo kojų padus palies daugybė skirtingų faktūrų medžiagų, suteikiančių išskirtinius potyrius.

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba