• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Jul 03rd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Prasidėjo Pašešupio parko virsmas į patogią ir šiuolaikišką poilsio ir rekreacijos oazę
Prasidėjo Pašešupio parko virsmas į patogią ir šiuolaikišką poilsio ir rekreacijos oazę
Pirmadienis, 23 Rugsėjis 2019 21:06

„Pašešupio parko sutvarkymas yra vienas iš sudėtingiausių įgyvendinamų projektų. Taip yra todėl, kad stengiamės suderinti tris projektus ir tris skirtingus finansavimo šaltinius“, - taip apie ilgai lauktą parko sutvarkymo projektą kalba Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Ir iš tiesų, Pašešupio parke pradėti įgyvendinti net trys projektai. Su pirmuoju, Marijampolės Pašešupio parko pėsčiųjų-dviračių takų remonto ir įrengimo darbų nuo tilto R. Juknevičiaus g. iki ARVI futbolo arenos, projektu bus įrengiamas daugiau nei pusantro kilometro ilgio ir pustrečio metro pločio pėsčiųjų-dviračių takas, grįstas betoninėmis trinkelėmis. Šis pagrindinis takas, einantis per visą Pašešupio parką, bus apšviestas, o pailsėti ir pasigrožėti tekančios Šešupės vaizdais bus įrengti suoleliai.

Su antruoju, Marijampolės Pašešupio parko kraštovaizdžio sutvarkymo, projektu bus atnaujinama esamų pėsčiųjų takų danga ir įrengiamas naujas 3000 metrų ilgio pažintinis dendrologinis takas. Vaikščiojant šiuo taku bus galima susipažinti su retais, vertingais ir įdomiais parke augančiais medžiais, kurie bus išsamiai aprašyti įrengtuose informaciniuose stenduose. Pailsėti ir pasigrožėti nuostabia gamta parko lankytojai galės įrengtoje regykloje, kurią papuoš stilizuoti kubo formos suoleliai. Šalia pažintinio tako bus pastatyta apie 80 poilsio suolelių, todėl kiekvienas išėjęs pasivaikščioti galės rasti ramią vietą atokvėpiui.

Pašešupio parke tyvuliuojantys vandens telkiniai taip pat neliks užmiršti – jie bus išvalyti, sutvarkyti jų šlaitai ir priekrantės, o kad parko lankytojus dar labiau džiugintų gamtos vaizdai, šalia didžiojo tvenkinio bus įsėta žydinti pieva, kuri tikrai vilios mėgėjus fotografuoti. Parkas bus papildytas beveik 1000 naujų medžių ir krūmų.

Įgyvendinus trečiąjį, sporto, poilsio ir žaidimų infrastruktūros sutvarkymo, projektą Pašešupio parke atsiras erdvės aktyviam laisvalaikiui. Marijampoliečiai ir svečiai smagiai laiką leisti galės badmintono, paplūdimio tinklinio, lauko teniso, disko golfo ir futbolo golfo aikštelėse ar išbandyti jėgas žaisdami lauko šachmatais. Mažiesiems bus įrengtos patogios ir saugios vaikų žaidimo aikštelės. Tuos, kurie į parką atvažiuos su dviračiais, tikrai sudomins specialiai įrengta dviračių trasa su kalneliais. Mėgstantys vandens pramogas čia ras naujai įrengtą maudyklą ir persirengimo kabinas. Lankytojų patogumui bus įrengtas lauko tualetas, geriamo vandens kolonėlė, o mėgstantys paiškylauti galės naudotis įrengta grilio zona.

Trijų įgyvendinamų projektų vertė yra beveik 1.4 milijono eurų.

„Šis projektas pareikalaus nemažo finansinio indėlio, nes daug reikalingų ir marijampoliečiams būtinų darbų, deja, yra nefinansuojami. Tačiau turėdami tokį nuostabų, nuolat žmonių lankomą ir dendrologiškai vertingą parką, mes privalome pasirūpinti, kad jis patiktų ir įtiktų daugumai gyventojų. Norime, kad šioje ypatingoje erdvėje puikiai laiką leistų šeimos, jaunimas, senjorai, gamtos mylėtojai, aktyvų laisvalaikį mėgstantys ar tiesiog ieškantys ramios poilsio oazės“, - apie Pašešupio parką kalba Povilas Isoda.

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba