• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Jul 04th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Kvietimas teikti projektinius pasiūlymus gerinančius gyvenimą Marijampolėje
Kvietimas teikti projektinius pasiūlymus gerinančius gyvenimą Marijampolėje
Pirmadienis, 25 Lapkritis 2019 18:26

Asociacija „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ paskelbė II kvietimą teikti projektinius pasiūlymus įgyvendinant pirmąjį ir antrąjį Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos tikslus.

 

Pirmasis tikslas yra socialinę atskirtį patiriančių Marijampolės miesto gyventojų integracija į visuomenę per nevyriausybinių organizacijų iniciatyvas, antrasis - skatinti aktyvų Marijampolės miesto gyventojų įsitraukimą į darbo rinką.

Kvietimas paskelbtas pirmojo tikslo uždavinio, skirto organizuoti savanorystės principais grįstas užimtumo veiklas, veiksmams: (1.1.) „Socialinę atskirtį patiriančių šeimų ir jų narių socialinę integraciją skatinančių veiklų organizavimas pritraukiant išorės savanorius“ ir (1.2.) „Sociokultūrinių veiklų, susijusių su senjorų, neįgaliųjų, vienišų asmenų, pabėgėlių integracija į visuomenę, organizavimas.

Šiame Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo etape bus pirmąkart teikiami projektiniai pasiūlymai, siekiant įgyvendinti antrąjį tikslą - skatinti aktyvų Marijampolės miesto gyventojų įsitraukimą į darbo rinką. Jį sudaro du uždaviniai: (2.1.) „Organizuoti veiklas, gerinančias neaktyvių darbingų gyventojų padėtį darbo rinkoje ir bendradarbiavimą su kitų miestų VVG“ ir (2.2.) „Plėtoti savarankiškos veiklos kūrimo ir jaunimo verslumo didinimo iniciatyvas bei bendradarbiavimą su kitų miestų VVG“.

Antrojo tikslo uždavinių veiksmuose laimėjus finansavimą bus galima vykdyti tokio pobūdžio veiklas: pagalbos įsitraukiant į darbo rinką teikimas ir profesinio mokymo organizavimas, konsultavimo ir tarpininkavimo įdarbinant paslaugų teikimas neaktyviems darbingiems gyventojams, verslo konsultacijų, mentorystės ir pagalbos verslo pradžiai teikimas jauno verslo subjektams ir verslumo skatinimo priemonių jauniems neaktyviems ir nedirbantiems asmenims įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitų miestų VVG.

„Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį. Pirmojo kvietimo metu organizacijas kvietėme teikti paraiškas gerinančias socialinę situaciją mieste. Šiuo metu paskelbtas kvietimas apima ne tik socialinės aplinkos stiprinimą, jame ir kvietimas teikti projektinius pasiūlymus stiprinant verslumo aplinką. Tikiu, kad šiame etape išryškės ir jauno verslo poreikiai bei lūkesčiai, todėl kviečiu aktyviai dalyvauti konsultacijose ir teikti projektinius pasiūlymus, kurie galėtų padėti jauno verslo subjektams padaryti proveržį“, - sakė "Marijampolės miesto vietos veiklos grupės" pirmininkė Ieva Vizgirdienė. II kvietimo projektinius pasiūlymus bus galima teikti iki 2019 gruodžio 29 d.

Organizacijų pateikti projektiniai pasiūlymai bus vertinami ekspertų pagal paskelbtus atrankos kriterijus, pagal tai bus sudaromas siūlomų finansuoti projektų sąrašas, tvirtinamas Marijampolės miesto vietos veiklos grupės valdyboje. Atrinktų projektų pareiškėjai įgis teisę ne konkurso tvarka teikti paraiškas Europos socialinio fondo agentūrai dėl atrinktų projektų finansavimo. Agentūra įvertins paraiškas ir priims galutinę išvadą: ar VVG atrinkti projektai yra tinkami finansuoti bei kokia didžiausia galima projektui skirti paramos lėšų suma.

Internetinėje svetainėje www.marijampolesmvvg.lt skiltyje DOKUMENTAI rasite kvietimus, dokumentų formas, strategiją, reikalavimus pareiškėjams ir kitą naudingą informaciją.

Galimi projektų pareiškėjai gali konsultuotis dėl projektinių pasiūlymų teikimo tiesiogiai su Marijampolės miesto vietos veiklos grupės atstovais.

Nemokami, jau treti šio kvietimo mokymai vyks gruodžio 6 d. 9 val., Vytauto g. 17, Marijampolė (Bendradarbystės centre „Spiečius“), registracija ir info el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Šie mokymai skirti aptarti konkrečias projektinių pasiūlymų idėjas, pradėti rengti projektinius pasiūlymus, aptarti galimas veiklas ir tinkamas išlaidas bei kitus galimiems pareiškėjams kylančius klausimus.


Daugiau informacijos tel. nr.: +370 657 74265 arba Marijampolės miesto vietos veiklos grupės būstinėje: J. Basanavičiaus a. 1, Marijampolė (1 aukštas) ir www.marijampolesmvvg.lt

 

 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba