• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Jan 25th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Aktualijos Informacija dėl Marijampolės regiono integruotos teritorijų vystymo programos 1.2.1V veiksmo pakeitimo
Informacija dėl Marijampolės regiono integruotos teritorijų vystymo programos 1.2.1V veiksmo pakeitimo PDF Spausdinti Email
Antradienis, 23 Sausis 2018 14:07

Marijampolės savivaldybės administracija rengia investicinį projektą „Marijampolės miesto inžinerinės infrastruktūros plėtra“.
Projekto metu numatoma:

  • įrengti pėsčiųjų ir dviračių taką su apšvietimu nuo Marijampolės Kauno gatvės iki Marijampolės miesto ribos prie valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 2626 Rudiškiai-Baraginė (kelio ruožas 0,023 km-0,975 km).
  • pirkti dujotiekio atvedimo į Marijampolės LEZ paslaugą, susijusią su Marijampolės miesto ribose tiesiama dujotiekio dalimi nuo prijungimo taško prie aukšto slėgio dujotiekio vamzdyno Marijampolės Gėlyno gatvėje iki Marijampolės miesto ribos prie valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 2626 Rudiškiai-Baraginė (kelio ruožas 0,023 km-0,975 km).


Projektą numatoma dalinai finansuoti 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“  Nr. 07.1.1-CPVA-V-906 priemonės „Kompleksinė paslaugų plėtra integruotų teritorijų vystymo programų tikslinėse teritorijose“ lėšomis.

Priemonės projektų finansavimo sąlygų aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2015 m. gruodžio 11 d. įsakymu Nr. 1V-991 „Dėl 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ Nr. 07.1.1-CPVA-V-906 priemonės „Kompleksinė paslaugų plėtra integruotų teritorijų vystymo programų tikslinėse teritorijose“ projektų finansavimo sąlygų aprašo patvirtinimo“, 17 punkte yra nustatyta, kad „Projektas turi būti įtrauktas į atitinkamo regiono ar miesto integruotos teritorijų vystymo programos veiksmų planą, t. y. projekto pareiškėjas turi atitikti integruotos teritorijų vystymo programos veiksmų plane nurodytą veiksmo vykdytoją, o projekto veiklos, finansavimo dydis ir šaltiniai turi atitikti veiksmų plane nurodytą informaciją apie veiksmą.“

Atsižvelgiant į aprašo reikalavimus, numatoma patikslinti Marijampolės integruotos teritorijų vystymo programos (ITVP) 1. tikslo „Didinti užimtumą Marijampolės regione“ 1.2. uždavinį „Sudaryti sąlygas kurti gerai apmokamas, į aukštą pridėtinę vertę orientuotas darbo vietas“ pakeičiant 1.2.1v veiksmą iš „Marijampolės LEZ infrastruktūros plėtra ir rinkodara“ į „Inžinerinės infrastruktūros jungčių tarp Marijampolės LEZ ir Marijampolė miesto užtikrinimas“ ir atliekant su šiuo pakeitimu susijusius kitus ITVP pakeitimus.

Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus dėl planuojamų ITVP patikslinimų elektroninio pašto adresais Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , arba raštu Marijampolės savivaldybės administracijai (Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1) iki 2018 m. vasario 2 d.

2018 m. vasario 5 d., 17.00 val., kviečiame į viešą susirinkimą, kurio metu bus aptariami numatomi ITVP patikslinimai. Pastabas ir pasiūlymus bus galima teikti iš susirinkimo metu. Viešas susirinkimas vyks Marijampolės savivaldybės administracijos (Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1) posėdžių salėje (207 kab.).

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
2020 m. keičiasi tam tikrų socialinių išmokų dydžiai, bus mokamos naujos išmokos (0)

Nuo 2020 m. pasikeitus bazinės socialinės išmokos, tikslinių kompensacijų bazės ir valstybės remiamų pajamų dydžiams didės daugelis socialinių išmokų, piniginė socialinė parama nepasiturintiems žmonėms,

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba