• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Feb 22nd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Aktualijos Marijampolėje patvirtinti savivaldybės vadovai
Marijampolėje patvirtinti savivaldybės vadovai PDF Spausdinti Email
Antradienis, 14 Gegužė 2019 19:59

Gegužės 10 dieną, į antrąjį posėdį rinkosi 9-ojo šaukimo Marijampolės savivaldybės taryba.

Posėdžio metu administracijos direktoriumi savivaldybės meras Povilas Isoda Tarybai pasiūlė tvirtinti socialdemokratą Karolį Podolskį, iki tol jau ėjusį savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas ankstesnėje kadencijoje. Šis kandidatas Tarybos narių balsų dauguma buvo patvirtintas, pareigas pradės eiti nuo gegužės 11 dienos. „Noriu padėkoti tiek tarybai, tiek gyventojams už pasitikėjimą ir pakviesti visus bendram darbui sprendžiant susidariusias problemas bei pasitinkant naujus iššūkius! Marijampolė turėdama puikų ekonominį potencialą yra stipri kaip niekada, o tvirtos komandos dėka nukreipsime visas jėgas savų stiprybių išnaudojimui!“ – sakė administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Administracijos direktoriaus pavaduotoju buvo pasiūlytas socialdemokratas Valdas Tumelis, iki tol jau ėjęs šias pareigas. Atsakius į visus Tarybos narius dominančius klausimus, kandidatas buvo patvirtintas, pareigas pradeda eiti nuo gegužės 10 dienos. V. Tumelis žadėjo ir toliau tęsti svarbius savivaldybei darbus bei investicinius projektus.

Mero pavaduotoju meras Povilas Isoda Tarybai pasiūlė tvirtinti socialdemokratą Artūrą Visockį, iki tol dirbusį LR Seimo nario padėjėju. Šis kandidatas sulaukė Tarybos balsų daugumos. A. Visockis kuruos kultūros, sporto, socialinių reikalų, sveikatos ir nevyriausybinių organizacijų sritis. „Šiandien turime neblogai įrengtą infrastruktūrą ir nuolat ją tobuliname. Bet turime dėti vis didesnes pastangas į socialinius aspektus, ne mažinti, o skatinti kultūrinius ir sporto renginius,“ – teigė vicemeras Artūras Visockis.

Kitu mero pavaduotoju meras Tarybai pasiūlė tvirtinti koalicijos partnerių LVŽS atstovą Paulių Marozą, iki tol dirbusį verslo srityje. Šis kandidatas taip pat sulaukė Tarybos balsų daugumos. Vicemeras kuruos aplinkos apsaugos, architektūros ir kultūros paveldo, investicijų ir verslo, jaunimo bei žemės ūkio sritis. P. Marozas žadėjo aktyvinti verslo ir investicijų sritis savivaldybėje.

Primename, kad savivaldybės merui Povilui Isodai daugiausiai teks dirbti su finansų, švietimo, infrastruktūros ir komunalinio ūkio, susisiekimo ir saugumo bei turizmo ir užsienio ryšių plėtojimo sritimis.

9-ojo šaukimo taryboje dirba 3 frakcijos: Lietuvos socialdemokratų frakcija (14 narių), Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija (7 nariai) ir Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcija (6 nariai).

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Nemokama regos patikra (0)

NEMOKAMA REGOS PATIKRA

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba