• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Jun 05th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunimas Įgyvendintas projektas „Žinau – Veikiu!“
Įgyvendintas projektas „Žinau – Veikiu!“ PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 08 Gruodis 2016 00:00

2016 m. Marijampolės miesto veiklos grupė įgyvendino projektą „Žinau veikiu!“. Šio projekto metu įvyko 3 susitikimai su jaunais žmonėmis, kuriuose jie įgijo žinių, kompetencijos bei motyvacijos veikti, kurti ir gyventi Marijampolėje, sužinojo apie savanorystės galimybes Lietuvoje bei užsienyje.

Marijampolės miesto vietos veiklos grupė įgyvendindama šį projektą, siekė supažindinti Marijampolės jaunimą, jaunimo darbuotojus su savanorystės, dalyvavimo tarptautinėse veiklose ir verslumo skatinimo galimybėmis. Siekdama šio tikslo projekto metu organizacija vykdė informacijos apie savanorystės, tarptautinių veiklų ir verslumo skatinimo galimybes sklaidą, organizavo teorinius ir praktinius užsiėmimus, skatinančius jaunimą rasti, sisteminti ir panaudoti informaciją, išnaudojant dalyvavimą savanorystės, tarptautinių mainų ir verslumo skatinimo veiklose. Jauniems žmonėms buvo pristatytos savanorystės galimybės Marijampolės savivaldybėje ir tarptautinėje erdvėje, dalyvavimo tarptautinėse mainų programose galimybės, jaunimo verslumo skatinimo priemonės. Renginiuose dalyvavo veiklūs jauni žmonės, savanorystės patirtį turintis jaunimas taip pat ir jaunimo darbuotojai, kurie dalinosi patirtimi, pateikė informaciją apie galimas veiklas ir jų finansavimą.

Prie šio projekto prisidėjo ir VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ ir Marijampolės teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centras, kuris suteikė šiam projektui galimybę pasiekti jaunus žmones, kuriems yra aktuali teikiama informacija, siekiančius žinių ir informacijos. Partneriai suteikė visą reikalingą informaciją, leido naudotis patalpomis, įranga taip pat prisidėjo savanorišku darbu.

Organizatorių informacija

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba