• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Jun 05th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunimas Marijampolės, Prienų, Birštono ir Kauno rajono jaunuoliai pravėrė duris į karjeros planavimo pasaulį
Marijampolės, Prienų, Birštono ir Kauno rajono jaunuoliai pravėrė duris į karjeros planavimo pasaulį PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 29 Kovas 2017 00:00

2017 m. kovo 24 dieną Prienų Kultūros ir laisvalaikio centre vyko „Karjeros orientavimo ir motyvavimo, darbo grupėje“ mokymai skirti projekto „Atrask save“ dalyviams, niekur nedirbantiems, nesimokantiems ir darbo biržoje neregistruotiems 15 – 29 metų jaunuoliams.

Pasisemti karjeros planavimo paslapčių į Prienus susirinko daugiau nei 20 jaunuolių iš Marijampolės, Prienų, Birštono ir Kauno rajono savivaldybių. Patyrę lektoriai ir karjeros orientavimo specialistai iš Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ mokymu metu taikydami įvairius neformaliojo ugdymo metodus stengėsi perteikti dalyviams karjeros planavimo svarbą jauno žmogaus gyvenime, motyvuoti ieškoti savo kelio ir nepasiduoti iškilus pirmiesiems sunkumams bei supažindinti su darbo grupėse metodais, leidžiant atsiskleisti kiekvieno mokymų dalyvių stipriosioms pusėms.

„Tokio tipo renginiai ir mokymai svarbūs ir reikalingi visiems jauniems žmonėms, tačiau jų reikšmė niekur nedirbantiems bei nesimokantiems jaunuoliams itin didelė. Tai labai lengvai socialiai ir ekonomiškai pažeidžiama visuomenės grupė, kuriai, siekiant išvengti dar didesnių emigracijos mąstų bei socialinių problemų, turi būti skiriamas išskirtinis dėmesys“ – teigė vietos jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorė Ramona Šilerytė.

Pirminės intervencijos projekte „Atrask save“ darbo biržoje registruotiems ir neregistruotiems jaunuoliams iki 4 mėn. teikiamos aktyvinimo ir motyvavimo paslaugos (darbo pokalbių simuliacijos, susitikimai su darbdaviais, smulkiaisiais verslininkais, susipažinimas su vietos rinkoje veikiančiomis įmonėmis bei švietimo ir profesinio mokymo įstaigomis, iki 20 dienų trunkančios praktikos pasirinktoje įmonėje su techninio mentoriaus pagalba ir kt.).

Projektas „Atrask save“ yra įgyvendinamas visoje šalyje, o projekto veiklos vykdomos visų savivaldybių teritorijose.

Kviečiame visus 15–29 metų niekur nesimokančius, nedirbančius ir mokymuose nedalyvaujančius jaunuolius, kreiptis į vietos jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorę Ramoną Šilerytę el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu 8654 54270.

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

 

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba