• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Sunday
Jul 05th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunimas Unikalus paauglių merginų projektas: fantastinė literatūra ir grafikos darbai
Unikalus paauglių merginų projektas: fantastinė literatūra ir grafikos darbai PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 12 Gruodis 2018 18:11

Gruodžio 19 dieną 18.00 val. viešbutyje „Mercure“ bus pristatytas unikalus dviejų marijampoliečių paauglių projektas apjungiantis literatūrą ir meną. Penkiolikmetė Greta Šimanauskaitė (Greta Shaman) pristatys savo

pirmąją knygą, fantastinio žanro romaną pavadinimu „Valdytoja Vesta ir Pelėdų sala“, ją iliustravo dvylikametė Marijampolės Dailės mokyklos mokinė Sofija Sadauskaitė. Renginyje įvyks ir Sofijos grafikos darbų parodos „Alohomora“ atidarymas. Jaunosios menininkės kviečia visus atvykti į jų debiutinį vakarą.

Greta Šimanauskaitė savo meninį potencialą iki šiol labiau siejo su muzika. Mergina jau yra įrašiusi dainų, o literatūra atsirado netikėtai, tačiau kaip ji pati pasakoja: „atkeliauja tiesiai iš širdies gelmių“. Autorė sako, kad knygos netaiko tam tikrai amžiaus kategorijai, tačiau pagrindinė jos herojė Vesta yra moksleivė, kuri savyje atranda ypatingų galių.  Debiutuojanti rašytoja jau dabar turi ambicingų planų – išleisti penkias šio fantastinio romano dalis.

Sofiją Sadauskaitę link autorinės kūrybos pastūmėjo draugės kvietimas iliustruoti knygą. Ši patirtis leido jai išlaisvinti savo fantaziją ir atskleisti kūrybines galimybes. Parodoje eksponuojami darbai gimė, kai autorė visą spalio mėnesį kiekvieną dieną kūrė pagal tarptautinio projekto „InkTober 2018“ temas. Siekdama  maksimalios saviraiškos ji darbus susiejo su Hario Poterio tema. Taip ir gimė magiški piešiniai ir paroda fantastišku pavadinimu „Alohomora”. „Tai Hario Poterio knygų veikėjų burtažodis atrakinantis duris“, - sakė Sofija taip pavadinusi parodą tikėdama, kad pirmoji paroda - tai kūrybinio kelio pradžia.

Sofijos Sadauskaitės grafikos darbų paroda bus eksponuojama iki 2019 sausio 15 d., J. Basanavičiaus a. 8 viešbučio „Mercure“ hole, I aukšte.Organizatorių informacija

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba