• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Sunday
Jul 05th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Jaunimas Marijampolės jaunimui bendruomenė ir jos aktyvumas yrà svarbus
Marijampolės jaunimui bendruomenė ir jos aktyvumas yrà svarbus PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 05 Rugpjūtis 2019 10:00

Jau antrus iš eilės metus Marijampolės jaunimo organizacija Jaunimas YRÀ organizuoja vienos dienos festivalį. Jis vyks rugpjūčio 10 dieną Marių parko saloje.

„Festivalis YRÀ“ ne tik siūlo pasiklausyti garsių atlikėjų bei dalyvauti diskusijose, bet ir siūlo aktyviai išbandyti save įvairiose sporto šakose.


Marijampolė 2018 metais tapo sportiškiausiu miestu, todėl nei vienas miesto renginys neapsieina be sporto. Ne išimtis ir „Festivalis YRÀ“. Organizatoriams svarbu, kad kiekvienas renginio dalyvis turėtų galimybę dalyvauti mėgstamuose sporto užsiėmimuose, o tiems, kurie tokių dar neturi – išbandyti ar net atrasti save naujoje veikloje, todėl festivalio metu sporto zonoje bus galima išbandyti daugybę šakų: jogą, estafetes, kvadratą, karate, aikido, muay thai, šokius. Taip pat bus rengiami tinklinio ir futbolo turnyrai, kuriuose dalyvauti galės tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.


Šis renginys nėra tipinis festivalis, jis  – vienija marijampoliečius. Renginyje ne tik bus galima išgirsti garsių atlikėjų ar išbandyti save sporto rungtyse, bet ir dalyvauti partnerių siūlomose veiklose. Jaunimas YRÀ bendradarbiauja su įvairias bendruomenes jungiančiomis organizacijomis, norėdami užtikrinti, kad festivalyje nenuobodžiaus nei vienas. Organizatoriai su Visuomenės sveikatos biuru siūlys pasitikrinti sveikatą bei savo fizinį pajėgumą, o MIAMI auto klubas, kuris vienija automanus kvies į diskusiją apie automobilių kultūrą Lietuvoje. Jaunimas YRÀ tiki, jog įdomu bus ne tik šiomis veiklomis besidomintiems, bet ir apie tai nieko nežinantiems renginio dalyviams.


„Festivalis YRÀ “ sporto veiklų įvairovė skatina festivalyje dalyvauti ne tik mažus, bet ir didelius, todėl rugpjūčio 10 dieną Marių parko saloje susitinka visi, kurie yra neabejingi sportui!

Projektas „Festivalis YRÀ “dalinai finansuojamas Europos solidarumo korpuso programos.

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba