• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jun 01st
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Krepšinis Lietuvos moksleivių krepšinio lygos sezono starte – sutartys su svarbiausiais rėmėjais
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos sezono starte – sutartys su svarbiausiais rėmėjais PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 12 Spalis 2009 14:23

Vilnius, spalio 12 d. Lietuvos moksleivių krepšinio lyga (MKL) naująjį sezoną pradeda geromis žiniomis – šiandien pasirašytos sutartys su svarbiausiais lygos rėmėjais, kurių parama bus skirta rengti, koordinuoti ir vykdyti Lietuvos moksleivių krepšinio čempionatus. Generaliniu lygos rėmėju išliko akcinė bendrovė „Kraft Foods Lietuva“, o pagrindiniu lygos rėmėju tapo telekomunikacijų bendrovė „Tele2“.


Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir toliau prisidės prie sklandaus MKL čempionatų vykdymo. Anot LKF prezidento Vlado Garasto, Lietuvos moksleivių krepšinio lyga yra pamatas šalies krepšiniui plėtoti. „Čia išryškėja kandidatai į Lietuvos jaunimo merginų ir vaikinų rinktines, o jaunieji sportininkai įgauna stiprius krepšinio pagrindus. Dėl to labai svarbu ir malonu, kad šiuo šaliai sunkiu metu lyga neliko be rėmėjų – ją ir toliau rems generalinis rėmėjas „Kraft Foods Lietuva“, taip pat naujas pagrindinis rėmėjas „Tele2“, – sakė V. Garastas.

Bendrovė „Kraft Foods Lietuva“ MKL veikloje aktyviai dalyvauja nuo pat jos įkūrimo 2001 m. „Mūsų kompanijai visuomet buvo svarbu jaunosios kartos ugdymas ir fizinis lavinimas, dėl to kartu su Lietuvos krepšinio federacija kūrėme šią lygą ir remiame ją nuo pat pradžios. Džiaugiamės pratęsę bendradarbiavimą ir ateinančiam sezonui“, – teigia Gintaras Rimšelis, „Kraft Foods Lietuva“ vadovaujantysis direktorius Baltijos šalims.

Prie svarbiausiųjų rėmėjų prisijungus telekomunikacijų bendrovei „Tele2“, jaunių ir jaunučių čempionatai naujajame sezone bus pavadinti „Pildyk“ ženklo čempionatais.

„Tele2“ nuosekliai remia aktyvią vaikų veiklą, tad džiaugiamės galėdami prisidėti prie naujosios krepšinio čempionų kartos ugdymo“, – sako Petras Masiulis, telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ generalinis direktorius.

Naująjį 2009/2010 m. sezoną MKL pradeda atsinaujinusi ir siekdama ambicingų tikslų. Iš viso bus surengta 11 skirtingų amžiaus grupių čempionatų, juose dalyvaus 380 komandų, o tai daugiau nei 7000 dalyvių, kurių amžius nuo 10 iki 18 metų. Tai vienas masiškiausių sporto judėjimų Lietuvoje.

„Lietuvos moksleivių krepšinio lyga lieka ištikima savo pagrindiniams tikslams – ugdyti visapusiškai išsilavinusį žmogų ir padėti ruošti talentingus krepšininikus. Džiaugiamės, kad šių tikslų siekti galėsime drauge su patikimais rėmėjais“, – teiga Lietuvos moksleivių krepšinio lygos direktorius Dainius Čiuprinskas.

MKL varžybos vyks trejose amžiaus kategorijose – vaikų, jaunučių ir jaunių. Kiekviena kategorija vaikinų tarpe turės po du čempionatus. Čempionatai bus vykdomi trijų divizionų sistema. Jauniausi dalyviai – gimę 1997 m., vyriausi – 1992 m. gimimo. Gruodžio mėnesį startuos „Pirmojo iššūkio“ varžybos, kuriose rungtyniaus 2000-1998 metais gimę berniukai ir mergaitės.

Didelis varžybų kiekis reikalauja sklandžiai veikiančios teisėjavimo sistemos. Naujajame sezone pirmą kartą visi lygos teisėjai privalės turėti teisėjo licenciją. MKL kartu su Lietuvos teisėjų asociacija jau surengė keturis seminarus jauniesiems Lietuvos arbitrams. Be to, lyga įsipareigojo padengti didžiąją dalį teisėjavimo ir aprengti varžybų teisėjus vienodomis aprangomis.

Per visą veiklos laikotarpį MKL marškinėlius jau išaugo visa žinomų krepšininkų karta – čia pirmą kovos krikštą aikštelėje gavo Mantas Kalnietis, Jonas Mačiulis, Artūras Jomantas, Martynas Gecevičius, Donatas Motiejūnas, Gintarė Petronytė, Aurimė Rinkevičiūtė. Lygoje būsimi krepšininkai formuoja sportinį charakterį, o gauti įgūdžiai praverčia tolimesnėje sportinėje karjeroje.

Daugiau informacijos:

Martynas Račkauskas, Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vadybininkas

mob.: +370 618 85117, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Marius Giržadas, „Kraft Foods Lietuva“ korporacinių reikalų skyriaus projektų vadovas Baltijos šalims

mob.: 8 698 11175, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Andrius Baranauskas, „Tele2“ viešųjų ryšių vadovas,  
mob. +370 683 66319, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba