• red color

Marijampolieciai

Thursday
Sep 19th
Pradžia Naujienos Krepšinis „Sūduva“ po didžiosios pertraukos nepaliko šansų „Fortūnai“
„Sūduva“ po didžiosios pertraukos nepaliko šansų „Fortūnai“ PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 21 Spalis 2015 13:18

Trečiąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Marijampolės „Sūduvos“ (3/0) krepšininkės, kurios išvykoje 69:47 (15:12, 8:9, 26:12, 20:14) pranoko Klaipėdos „Fortūnos“ (1/3) klubą.

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova taškas į tašką ir priekyje dažniau buvo „Fortūnos“ krepšininkės, bet antroje ketvirčio pusėje „Sūduva“ perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių viešnios turėjo 3 taškų persvarą – 15:12.

Antrajame ketvirtyje abi komandos žaidė labai nerezultatyviai – marijampolietės įmetė 8, o klaipėdietės – 9, tad įpusėjus mačui buvo arčiau varžovių – 21:23.

Po didžiosios „Sūduva“ įjungė papildomą pavarą – per 5 minutes pelnyta 16 taškų ir susikrautas dviženklis pranašumas – 39:23. Skirtumas tarp komandų išliko nepakitęs ir sužaidus tris ketvirčius – 49:33.

Per paskutines 10 žaidimo minučių niekas nepasikeitė ir LMKL vicečempionės įsirašė trečiąją pergalę šį sezoną.

„Fortūna“: A.Černeckytė 13, R.Mizgerytė 11 (11 atk. kam.), S.Dobrovolskytė 8.

„Sūduva“: L.Svarytė 16 (10 atk. kam.), S.Baliutavičiūtė ir I.Šalkauskė (7 atk. kam.) po 12, A.Gabalytė 11.

Šaltinis: LMKL.lt