• red color

Marijampolieciai

Wednesday
Feb 26th
Pradžia Naujienos Krepšinis „SŪDUVA“ METUS UŽBAIGĖ PIRMOJOJE BWBL A GRUPĖS VIETOJE
„SŪDUVA“ METUS UŽBAIGĖ PIRMOJOJE BWBL A GRUPĖS VIETOJE PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 30 Gruodis 2015 14:28

Marijampolės „Sūduva“ senuosius metus palydės pakiliomis nuotaikomis, nes juos Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) užbaigė be pralaimėjimų. Suvalkijos klubas svečiuose rezultatu 80:61 (25:14, 19:14, 26:18, 10:15) įveikė Kauno „Aistčių-LSU“ komandą. „Sūduva“ pasiekė 5 pergales iš tiek pat bandymų ir pakilo į pirmąją A grupės vietą.

Marijampolietės rungtynėse pradėjo kiek netradiciniu startiniu penketu, jame – krepšininkės, kurios paprastai pradeda rungtynes nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Pusę kėlinio abi komandos rungtyniavo taškas į tašką, tačiau tuomet „Sūduva“ įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo tolti – po Gretos Tamašauskaitės tritaškio komandas skyrė šeši taškai 5:11, o iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei vieną minutę skirtumas tarp komandų tapo dviženklis 11:21.

Antrąjį kėlinį „Sūduva“ į aikštę metė stipriausią savo sudėtį ir ėmė tolti (14:30), o visai netrukus „Aisčių-LSU“ deficitas tapo rekordinis 16:35.

Antroji rungtynių pusė buvo tik formalumas, kurio metu abi komandos sprendė savo uždavinius.

Naudingiausiomis šių rungtynių žaidėjomis pripažintos Greta Tamašauskaitė („Sūduva“) ir Ieva Stankevičiūtė („Aistės-LSU“).

„Aistės-LSŲ“: I. Stankevičiūtė 21, L. Želnytė 11, G. Ziutelytė 8, J. Marmienė 7.

„Sūduva“: G. Tamašauskaitė 16, N. Skadaitė 14, L. Svarytė ir S. Baliutavičiūtė po 11.