• red color

Marijampolieciai

Thursday
Nov 14th
Pradžia Naujienos Krepšinis Marijampolės „Sūduva“ iškovojo kelialapį į BWBL finalinį ketvertą
Marijampolės „Sūduva“ iškovojo kelialapį į BWBL finalinį ketvertą PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 07 Kovas 2016 23:26

Marijampolės „Sūduva“ Baltarusijoje pratęsė savo dominavimą Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL). Marijampolietės Gardine rezultatu 79:69 (17:18, 20:16, 23:16, 19:19) nugalėjo „Olimpiją“ bei užsitikrino ne tik pirmąją vietą C grupėje, bet ir pateko į BWBL finalinį ketvertą.

Šiose rungtynėse „Sūduva“ vertėsi be susirgusios Ievos Kazlauskaitės.

Šalies vicečempionės sunkiai pradėjo rungtynes ir šiek tiek paleido varžoves į priekį 5:13. Daugiausiai problemų marijampolietėms pridarė „Olimpijos“ priekinė linija, kuri ne tik sėkmingai rinko taškus baudos aikštelėje, tačiau ir provokavo „Sūduvos“ lyderių pražangas. Antrojoje ketvirčio pusėje „Sūduva“ atsigavo bei surengė spurtą (8:2), kuris leido sumažinti deficitą iki keleto taškų. Po pirmojo kėlinio minimaliu skirtumu pirmavo „Olimpija“.

Antrąjį kėlinį atidarė A. Gablaytė, kurios tritaškis išvedė „Sūduvą“ į priekį. Vėliau komandos įsivėlė į žaidimą „taškas į tašką“ ir nei vienai ekipai nepavyko išsiveržti į priekį daugiau nei dviem taškais. Tokią tendenciją nutraukė Ivetos Šalkauskės tritaškis, kuris aidint finalinei antrojo kėlinio sirenai išvedė „Sūduvą“ į priekį 37:34.

Po pertraukos vėl aktyvi buvo Andra Gabalytė, kuri pelnė keturis taškus be atsako ir padidino „Sūduvos“ persvarą iki rekordinės (41:34). Į tai baltarusės atsakė dviem tolimais metimai ir vėl grąžino intrigą į rungtynes. Visgi, suvalkietės iniciatyvos varžovėms atiduoti neketino bei surengė spurtą 10:2 ir vėl „šovė“ į priekį 44:52, o prieš lemiamą ketvirtį „Sūduvos“ persvara pasiekė dviženklę ribą – 60:50.

Ketvirtajame kėlinyje „Sūduva“ ir toliau jautėsi saugiai bei iškovojo pergalę.

„Sūduvos“ gretos šiose rungtynėse dominavo aukštaūgės – I. Šalkauskė pelnė 18 taškų (6 atk. kam.), L. Svarytė pelnė 13 taškų (7 atk. kam.), 12 – A. Gabalytės sąskaitoje, S. Baliutavičiūtės - 10.

„Olimpijos“ ekipoje daugiausia taškų pelnė N. Dashkevic – 23. N. Filonchyk pelnė 14 taškų, E. Todras pridėjo 9.

Nepaisant kaip susiklostys paskutiniosios C grupės rungtynės su autsaidere „RSU/Merks“ komanda, Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkės jau dabar užsitikrino vietą BWBL finaliniame ketverte.

Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Savivaldybių gerovės indeksas – Marijampolės savivaldybė pirmajame dešimtuke (0)

Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) sudarytame 2019 metų savivaldybių indekse Marijampolės savivaldybė šiemet solidžiai įsitvirtino 5-8 vietoje, kartu su Palangos m., Panevėžio r. ir Šilutės r. savivaldybėmis, tarp 54 mažesniųjų savivaldybių.