• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Jul 03rd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Laisvalaikis Legendinis miuziklas „Paryžiaus katedra“ sugrįžta su naujais atlikėjais
Legendinis miuziklas „Paryžiaus katedra“ sugrįžta su naujais atlikėjais PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 24 Sausis 2019 11:51

Legendinis miuziklas „Paryžiaus katedra“ sugrįžta į didžiąsias Lietuvos scenas su naujais atlikėjais,  kviesdamas pasimėgauti neblėstančio grožio meilės istorija.

Nors miuziklas šalies scenose rodomas jau daugiau nei 10 metų, bet jį verta pamatyti ir išgirsti vėl ir vėl. Šiame užburiančiame miuzikle debiutuoja talentingos, žavios, charakteringos atlikėjos Miglė Pivoriūnaitė ir Gabrielė Bielskytė kuriančios Esmeraldos vaidmenį.

Įspūdingą reginį scenoje sukuria ne tik romantiška ir jaudinanti muzika, bet ir įspūdingos dekoracijos, didelis būrys šokėjų bei daugybė vienas už kitą nuostabesnių Lietuvos dainininkų. Povilas Meškėla, Raimondas Baranauskas, Deividas Norvilas, Egidijus Bavikinas, Mindaugas Zimkus, Viktoras Malinauskas, Akvilė Garbenčiūtė – visas Lietuvos muzikos žvaigždynas su užsidegimu kuria spalvingus personažus ir pasakoja amžiną meilės istoriją.

Viktoro Hugo romano „Paryžiaus katedra“ motyvais sukurtas išskirtinis muzikinis pasakojimas puikiai atskleidžia amžinos kovos tarp gėrio ir blogio, meilės ir neapykantos peripetijas ir priverčia žiūrovo širdį plakti daug dažniau.

Baritonas Raimondas Baranauskas prisipažįsta: „Išgirdęs „Paryžiaus katedros“ muziką pagalvojau, kad palaiminti tie, kurie gali atlikti tokią gražią muziką. Mano svajonė išsipildė su kaupu – jau 10 metų dainuoju šiame miuzikle ir labai tuo džiaugiuosi. Ši muzika vis dar jaudina mano širdį, ir taip leidžia man pasiekti ir visų klausytojų širdis!”

Jaunoji ir talentingoji atlikėja Miglė Pivoriūnaitė atvirauja: „Pirmą kartą klausydama šio miuziklo, pasijaučiau stebuklingai nukelta į tuos laikus Prancūzijoje. Muzika, vaizdas, šokis, jausmai – viskas susipina į tobulą reginį. Džiaugiuosi, kad įkūnydama Esmeraldą, kartais ryžtingą, o kartais viliojančią, galiu atskleisti savo meilę muzikai. Kiekvieną rytą keliuosi su mėgstamiausia šio miuziklo daina ,,Aš čigonė“, kuri mane yra tiesiog užbūrusi.“

Ramūno Marcinkaus režisuotame miuzikle „Paryžiaus katedra“ - istorija apie aistros draskomą jaunos Esmeraldos širdį, amžiną Kvazimodo meilę, blogio ir gėrio kovą, rūpestį ir atsidavimą, puikybės ir dorovės akistatą.

11-tasis miuziklo “Paryžiaus katedra“ koncertų turas, kurį organizuoja „Domino“ teatras, prasideda vasario 21 d. – koncertu Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje. Kiti pasirodymai Lietuvoje: vasario 22 d. - Šiauliuose, vasario 23 d. – Kaune, kovo 1 d.  – Klaipėdoje, kovo 2 d. – Alytuje, kovo 8 d. – Panevėžyje ir kovo 28 d. – Marijampolėje. Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt, www.kakava.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba