• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Wednesday
May 27th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Lietuvoje Komedija apie moteris, apsukusi pasauliui galvą
Komedija apie moteris, apsukusi pasauliui galvą PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 25 Vasaris 2016 09:34

Šmaikščiau, juokingiau, jautriau negu „Seksas ir miestas“ – taip Brodvėjaus žiūrovai atsiliepė apie komediją „Žavios ir pavojingos“.

„Domino“ teatro scenoje pastatytas pasauliui galvą apsukęs spektaklis, kovo 25 dieną, 18 val. lankysis Marijampolės kultūros centro salėje.

 

Spektaklis „Žavios ir pavojingos“ pasakoja apie moterišką draugystę, kurioje meilę akimirksniu gali pakeisti neapykanta. Arba atvirkščiai. Veiksmas vyksta mieste, kuriame siaučia negailestinga, žiemiška pūga. Šešios draugės senokai nesimatė, todėl Julija, negailėdama nei laiko, nei pastangų, pasakiškai išpuošė savo naujuosius namus ir sukvietė visas kartu praleisti vakarą. Šio susitikimo nekantriai laukia visos merginos, artimos dar nuo studijų laikų. Tačiau nuo studijų laikų tęsiasi ne tik draugystė, bet ir nuoskaudų šleifas, kuris, akivaizdu, sugadins ir šį vakarą.

O gal, visgi, šį vakarą viskas bus kitaip? Gal Marta nepasirodys? Juk Julija taip stengėsi susitikimui parinkti būtent Donaldo gimtadienio vakarą... Teisybę sakant, Marta vienintelė iš draugių turi antrąją pusę. Bet kūdikio laukiasi juk ne Marta, o Laura...

Ramiu turėjęs būti vakaras netrukus pavirsta tikra santykių audra. Tačiau gal būtent tokia ir yra tikra moteriška draugystė, kurioje tarpusavio supratimas ir gebėjimas atleisti tiesiog neįmanomas be pavydo, pykčio ir intrigų? Pavojingas atvirumas, rizikingas kerštas ir jautrūs prisipažinimai, riedantys nuo ašarų pakalnės – viskas apie moteris, kurios pavojingos ne tik viena kitai, bet ir sau pačioms. Milžiniško populiarumo sulaukusi Lauros Cunningham pjesė, užkariavusi Brodvėjaus ir kitas didžiąsias teatro scenas pasaulyje, atskleis tai, ko apie moteris geriau nežinoti.  „Domino“ teatro Lietuvoje pastatytas spektaklis  kovo 25 dieną, 18 val. lankysis Marijampolės kultūros centro salėje.

BILIETUS GALITE ĮSIGYTI MARIJAMPOLĖS KULTŪROS CENTRO BILIETŲ KASOSE ARBA ČIA>>>.


www.marijampolieciai.lt
 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba