• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Jul 04th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Lietuvoje Festivalis YRA - solidarumo projektas
Festivalis YRA - solidarumo projektas PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 08 Rugpjūtis 2019 10:22

Jau rugpjūčio 10 d. Marijampolės marių parko salą drebins didžiausias jaunimo renginys regione - „Festivalis YRA“. Daugybė diskusijų, sporto turnyrų, pasirodymų,

garsiausios scenos žvaigždės ir kitos pramogos džiugins miesto bendruomenę bei jo svečius.
Jau antrus metus iš eilės vykdomas renginys stebins Marijampolę. Šiais metais vykdomas projektas - solidarumo projektas, įgyvendinamas Europos solidarumo korpuso (toliau - ESK) programos pagalba.  ESK - tai nauja Europos Sąjungos iniciatyva, kuri suteikia jaunimui galimybių savanoriauti arba dirbti savo šalyje arba užsienyje ir įgyvendinti visos Europos bendruomenėms ir gyventojams naudingus projektus. Dalyvavimas Europos solidarumo korpuso projekte bet kuriam jaunuoliui yra tikrai reikšmingas įvykis.


Projekto „Festivalis YRA“ pagrindinis tikslas - sukurti pokyti vietos bendruomenėje, keičiant požiūrį apie jauną žmogų bei įgalinti jaunuolius pačius daryti poveikį savo bendruomenėje, kuriant sėkmingas ir turiningas užimtumo veiklas bei ugdant asmenines kompetencijas. Tokiu tikslu vedama „Jaunimas YRA“ komanda įgyvendindama šį projektą įgijo daug naujų įgūdžių ir kompetencijų, gilino komandinio darbo žinias, organizavimo ir komunikacijos gebėjimus. O juk pokytis, kurį kuriame savo bendruomenėje: mieste, šalyje ar net visoje Europoje, priklauso nuo mūsų pačių iniciatyvumo, tobulėjimo ir sukuriamo “produkto”. 
Festivalio organizatoriai siekia pakeisti nusistovėjusį požiūrį į jauną žmogų, juk dažnai teigiama, jog ypač regionuose jaunimas yra mažai ko vertas, vandališkas ar negebantis linksmintis be svaigalų. “Jaunimas YRA” komanda stengiasi įrodyti bendruomenei svarbią tiesą - jaunimas regione yra gyvas, galintis kurti gražius, kokybiškus dalykus, užsiimti savanoriška veikla. Tikimasi, jog „Festivalis YRA“ pademonstruos, kokį renginį bendruomenei gali sukurti jauni žmonės. Šis renginys nėra tipinis festivalis, jis – vienija marijampoliečius.


Šiais metais renginyje bus galima ne tik išgirsti garsių atlikėjų (Biplan, V.Baumila, Sadboi) ar išbandyti save sporto rungtyse, kūrybinėse dirbtuvėse, bet ir dalyvauti partnerių siūlomose veiklose. Jaunimas YRÀ bendradarbiauja su įvairias bendruomenes jungiančiomis organizacijomis, norėdami užtikrinti, kad festivalyje nenuobodžiaus nei vienas.


Kviečiame visus marijampoliečius ir miesto svečius būti kartu, jau šį šeštadienį Marijampolės marių parko saloje 13val. Daugiau informacijos galite rasti www.festivalisyra.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba