• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Sunday
Feb 23rd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Nusikaltimai ir nelaimės Per tris dienas – septyni bandymai papirkti policijos pareigūnus
Per tris dienas – septyni bandymai papirkti policijos pareigūnus PDF Spausdinti Email
Antradienis, 15 Kovas 2011 13:17

Asmenys, bandydami išvengti atsakomybės už kelių eismo taisyklių ir kitus pažeidimus, vis dar bando išsisukti duodami kyšius.
Lietuvos policijos duomenimis, 2011 m. kovo 10-12 d. užregistruoti 6 atvejai, kai vairuotojai, norėdami išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, policijos pareigūnams siūlė kyšius.

Dažniausiai papirkti pareigūnus bandė vairuotojai, vairavę transporto priemonę neblaivūs, neturintys teisės vairuoti ar padarę kitokius kelių eismo taisyklių pažeidimus. Užfiksuotas atvejis, kai kyšis buvo siūlomas ne už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, o už smulkią vagystę.

Pažeidėjai bandė „susitarti" policijos pareigūnams siūlydami kyšius nuo 50 iki 200 litų. Visais minėtais atvejais buvo surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai ir dėl jų nusikalstamų veikų pradėti ikiteisminiai tyrimai. Du asmenys buvo uždaryti į areštines.

Atkreipiame eismo dalyvių dėmesį į tai, kad visi bandymai papirkti policijos pareigūnus ar kitais neteisėtais veiksmais vengti atsakomybės už padarytus administracinius teisės pažeidimus yra fiksuojami. Pasak Policijos departamento vadovų, pareigūnai ir toliau fiksuos visus tokius atvejus ir dėl kiekvieno jų bus pradedami ikiteisminiai tyrimai.

Policija kviečia vairuotojus laikytis kelių eismo taisyklių bei kitų teisės aktų reikalavimų ir nebandyti papirkti pareigūnų.

Primename, kad Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už papirkimą numato laisvės apribojimą arba baudą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki dvejų metų. Tas, kas siūlydamas, pažadėdamas duoti arba duodamas didesnės negu 250 MGL vertės kyšį arba tokius veiksmus padarė siekdamas neteisėtos paperkamo valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens veikos vykdant įgaliojimus, gali būti nubaustas laisvės atėmimu iki ketverių metų.

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Nemokama regos patikra (0)

NEMOKAMA REGOS PATIKRA

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba