• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Feb 22nd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Nusikaltimai ir nelaimės Orinėmis patrankomis į Marijampolės Pataisos namų teritoriją įšovė paketą su mobiliais telefonais
Orinėmis patrankomis į Marijampolės Pataisos namų teritoriją įšovė paketą su mobiliais telefonais PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 01 Balandis 2011 13:18

Marijampolės apskr. VPK pareigūnai, bendrų priemonių su Marijampolės pataisos namų pareigūnais metu, 2011 m. kovo  30 d. apie 07 val. 05 min. Marijampolės m . Stoties  g. degalinėje „Vakoil“, įtariant  padarius nusikaltimą,  patikrino raudonos spalvos automobilį „Renault Laguna“, kuriuo važiavo Alytaus miesto gyventojai:

V. K. gim. 1990 m.  ir  E. D. gim. 1987. Apžiūros metu pil. V. K. vidinėje striukės kišenėje buvo rasta ir paimta, į folijos lakštą suvyniota žalios spalvos augalinės kilmės, galimai narkotinė medžiaga kanapės ir jų dalys. Pagal šį faktą Marijampolės apskr. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d. „Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti“ Už tokią veiką baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dviejų metų. Šie asmenys buvo pristatyti į Marijampolės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Apžiūrint minėtą automobilį salone rastas cilindro formos lipnia juosta suvyniotas paketas, kurio viduje buvo rasti 6 mobiliojo ryšio telefonai, pakrovėjas, ant galinės sodinės rastas raudonas plastikinis krepšys su lipnios juostos ritiniais, peilis. Automobilio bagažinėje rastas raudonos spalvos metalinis dujų balionas ir apie 120 cm ilgio plastikinis vamzdis. Pagal šį faktą pradėta administracinė teisena.

Apie 7 val. 30 min. Marijampolės mieste buvo sustabdytas automobilis „VW Golf“ kuriuo važiavo Alytaus m. gyventojai D. B. gim. 1991 ir T. J. gim. 1992, kurie su suspausto oro patranka į Marijampolės pataisos namų teritoriją įšovė paketą su 6 mobilaus ryšio telefonais. Sulaikius minėtus asmenis jų automobilio bagažinėje buvo rasta suspausto oro patranka pagaminta iš dujų baliono ir metalinio vamzdžio. Pagal šį faktą pradėta administracinė teisena.

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Nemokama regos patikra (0)

NEMOKAMA REGOS PATIKRA

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba