• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Feb 22nd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Nusikaltimai ir nelaimės Degalų vagystėmis įtariamų asmenų nuotraukos pateks tiesiai į policijos rankas
Degalų vagystėmis įtariamų asmenų nuotraukos pateks tiesiai į policijos rankas PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 05 Gegužė 2011 08:39

Siekiant užkardyti degalų vagystes iš degalinių policija, kartu su vienu iš degalinių tinklų, Vilniaus apskrityje pradeda pilotinį projektą.
Pastaruoju metu pastebima, kad degalai būna vagiami su transporto priemonėmis, kurių valstybiniai numeriai yra pavogti, suklastoti, ar kitaip užmaskuoti, todėl neatliekant tyrimo, sudėtinga demaskuoti tokių automobilių savininkus. Atsižvelgiant į tai, Policijos departamento prie VRM pareigūnai sukūrė bendrą elektroninio pašto adresą, į kurį  degalinių atstovai galėtų siųsti asmenų, nuolat užsiimančių degalų vagystėmis, nuotraukas.


Nuotraukos, kuriose fiksuojami vagystėmis įtariami asmenys ir transporto priemonės bus išsiunčiamos ne tik policijos komisariatui, kuris tiesiogiai atlikinės atitinkamą tyrimą, bet ir kitiems miesto, apskrities, o ateityje - ir šalies policijos komisariatams. Policijos komisariatas, gavęs oficialų degalinių skundą, atitinkamai pradės ir atliks ikiteisminį tyrimą ar administracinio teisės pažeidimo bylos teiseną. Tuo tarpu kiti policijos komisariatai, gavę nuotraukas, jas peržiūrės ir, atpažinę nuotraukose užfiksuotus asmenis, apie tai informuos tyrimą atliekančius pareigūnus. Tokiu būdu, informacija apie asmenis, užsiimančius degalų vagystėmis, bus operatyviai perduota ir kitiems policijos komisariatams.
 
Atsižvelgiant į tai, kad daugiausia degalų vagysčių įvykdoma Vilniuje, projektas bus pradėtas įgyvendinti Vilniaus apskrityje. Vėliau, atsižvelgus į projekto rezultatus, bus svarstoma galimybė projektą plėtoti šalies mastu, pasiūlius prie jo prisijungti ir kitiem degalinių tinklams.

 

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Nemokama regos patikra (0)

NEMOKAMA REGOS PATIKRA

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba