• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Sunday
Jul 05th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Nusikaltimai ir nelaimės Sulaikytas marijampolietis vietoj dokumentų pateikė klastotę
Sulaikytas marijampolietis vietoj dokumentų pateikė klastotę PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 27 Birželis 2011 20:18

Šeštadienį pasienyje su Baltarusija dirbantys Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė du automobilius: vienas jų vogtas Vokietijoje, kito registracijos liudijimas – visiška klastotė.
Medininkų pasienio kontrolės punkte VSAT Vilniaus rinktinės pareigūnai patikrino krovininio automobilio „Volvo“ ir jo tempiamos puspriekabės „Lohr“ dokumentus.


Iš Lietuvos važiavusį „Volvo“ vairavęs 51 metų Marijampolės gyventojas pasieniečiams pateikė tvarkingą vilkiko registracijos liudijimą bei įtarimo nekeliančius kelionės dokumentus.
Tačiau patikros metu VSAT pareigūnai atkreipė dėmesį į ant puspriekabės gabenamo 2005 m. laidos automobilio „Huyndai Santa Fe“ dokumentus. Pirminiais duomenimis, švediško pavyzdžio visureigio registracijos liudijimas yra visiška klastotė – blankas ir įrašai atspausdinti spalvotu spausdintuvu ir neatininka nustatytų standartų.
„Huyndai Santa Fe“ buvo nukeltas nuo priekabos ir laikinai saugomas Vilniaus rinktinėje. Dėl disponavimo suklastotu dokumentu ir jo panaudojimo pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Vairuotojui leista tęsti kelionę.

Dar vienas automobilis šeštadienį sulaikytas prie sienos su Baltarusija veikiančiame Šalčininkų pasienio kontrolės punkte. Čia VSAT Varėnos rinktinės Tribonių užkardos pasieniečiai patikrino į Baltarusiją vykusio lengvojo automobilio „Mercedes Benz E200“ dokumentus.
Mašiną vokiškais valstybiniais registracijos numeriais vairavusio 46 metų Klaipėdos gyventojo kelionės dokumentai buvo tvarkingi, tačiau VSAT pareigūnai, kaip įprasta, transporto priemonės identifikacinius numerius patikrino turimose duomenų bazėse. Paaiškėjo, kad automobilio kaip pavogto ieško Vokietijos policija.
Dėl neteisėtu būdu gauto turto įgijimo VSAT Varėnos rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Automobilis saugomas Tribonių užkardoje, o jį vairavęs klaipėdietis po apklausos paleistas.

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba