• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Mar 28th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Nusikaltimai ir nelaimės Šią savaitę Marijampolėje nuo...iki šiurpių įvykių! Suvestinė
Šią savaitę Marijampolėje nuo...iki šiurpių įvykių! Suvestinė PDF Spausdinti Email
Šeštadienis, 06 Rugpjūtis 2011 09:02

Rugpjūčio 5 d. apie 16 val. 45 min. Marijampolėje, Gedimino g., name, moteris peiliu sužalojo A. Ž. (gimusį 1956 m.), kuris dėl durtinės žaizdos krūtinėje, sužaloto antakio ir pakaušio gydomas ambulatoriškai. Nukentėjusysis rašyti pareiškimą atsisakė. Įtariamoji B. K. (gimusi 1954 m.) pristatyta į Marijampolės aps. VPK ir uždaryta į laikino sulaikymo kamerą, kur, panaudodama liemenėlę, bandė smaugtis ir buvo išvežta į psichiatrijos ligoninę.

Rugpjūčio 5 d. 13 val. 20 min. Marijampolės sav., kelio Marijampolė – Daukšiai – Šventragis 2-ame km, automobilis „Ford Galaxy“, vairuojamas neuniformuoto tarnybos metu blaivaus Marijampolės aps. VPK Nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininko S. L. (gimusio 1976 m.), išvažiuodamas iš šalutinio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu dviračiu važiavusiu T. K. (gimusiu 1990 m.). Eismo įvykio metu nukentėjo dviratininkas, kuris dėl galvos, rankos ir kojos sumušimų gydomas ambulatoriškai

Rugpjūčio 4 d. apie 17 val. į Marijampolės ligoninę iš Marijampolės, Vytauto g., namų, pristatytas ir dėl galvos traumos paguldytas (stebėjimui) M. Ž. (gimęs 2010 m.). Pirminiais duomenimis, berniuką iš rankų išmetė neblaivi motina L. Ž. (gimusi 1984 m.).

Rugpjūčio 3 d. apie 21 val. į Marijampolės ligoninę iš Marijampolės sav., Avikilų k., VšĮ „Marijampolės vaiko tėviškės namai“, dėl galvos ir veido sumušimų pristatytas globotinis M.R. (gimęs 1998 m.), kuris paaiškino, kad tą pačią dieną 19 val. 30 min. Marijampolės sav., Avikilų k., VšĮ „Marijampolės vaiko tėviškės namai“ sporto aikštyne, jį sumušė tų pačių namų globotinis A.Ž. (gimęs 1995 m.). M.R. išvežtas į Kauno ligoninę.

Rugpjūčio 3 d. Marijampolės sav., Balsupių k., iš R.G. (gimusio 1938 m.) sodybos gyvenamojo namo, išlaužus durų spyną, pavogti įvairūs daiktai, pinigai, o, atrakinus seifą, pavogtas lygiavamzdis šautuvas „IŽ 26“ ir 4 šoviniai. Nuostolis – 6 311 litų.

Rugpjūčio 3 d. apie 16 val. Marijampolės aps. VPK laikino sulaikymo patalpoje neblaivus (2,13 prom. alkoholio) D.K. (gimęs 1978 m.) elgėsi agresyviai, spardė patalpų duris bei koja du kartus spyrė tarnybos metu uniformuotam Marijampolės aps. VPK Operatyvaus valdymo skyriaus Budėtojų grupės postiniui D.L. (gimusiam 1972 m.) į veidą. Pareigūnas dėl veido sumušimo į medicinos įstaigą nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

Rugpjūčio 3 d. 20 val. 40 min. Kalvarijos sav., kelio Kaunas-Marijampolė-Suvalkai 89-ame km, P.P. (gimęs 1983 m.), siekdamas išvengti administracinės nuobaudos už KET pažeidimą (automobilį vairavo neblaivus (1,02 prom. alkoholio)), Marijampolės aps. VPK Kelių policijos skyriaus Magistralinių kelių priežiūros būrio patruliams siūlė 500 litų kyšį (tarnybiniame automobilyje pinigus padėjo tarp priekinių sėdynių). P.P. uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d.

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Muzikinis birželis Marijampolėje: skambės „Šv. Jurgio meno sezono“ koncertai (0)

Jau šeštus metus birželis muzikos gurmanams bus ypatingas mėnuo Marijampolėje, nes čia vėl vyks unikalus festivalis „Šv. Jurgio meno sezonas“.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba