• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Tuesday
Mar 31st
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Nusikaltimai ir nelaimės Marijampolės policija taiko naujus veiklos metodus
Marijampolės policija taiko naujus veiklos metodus PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 26 Rugsėjis 2011 11:19

Šiandieninė „šešėlinė“ ekonomika ir jos sudėtinės dalys – kontrabanda, nelegali prekių apyvarta vidaus rinkoje, ekonominio-finansinio ir mokestinio pobūdžio nusikaltimai ir pažeidimai, – yra kompleksiniai reiškiniai, priklausantys ne vienos kontrolės institucijos kompetencijai.

Siekiant veiksmingo visų sistemos dalių veikimo ir tarpusavio bendradarbiavimo būtina užtikrinti efektyvią savalaikės, apibendrintos bei analitinės informacijos sklaidą tarp kontrolę vykdančių institucijų. Taip pat būtina užtikrinti, kad šios institucijos derintų bei koordinuotų savo veiksmus kontroliuojant ir šalinant neigiamus reiškinius. Šių problemų sprendimo Marijampolės apskrityje aptarimui, Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate susitiko atsakingi policijos, Kauno teritorinės muitinės bei Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinės pareigūnai. Susitikimo metu buvo ieškoma naujų veiklos formų bei metodų kovos su neteisėta akcizinių prekių apyvarta. Jau nemažai laiko  Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdo bendrą patruliavimą ir kontrolės priemones su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinės pasieniečiais, ir tas duoda neblogų rezultatų, tačiau, įvertinus regiono specifiką ir pakankamai didelį išorinės bei vidinės ES sienos ruožą, nutarta patruliavimą dar labiau suaktyvinti jį dažninant bei išnaudojant netikėtumo faktorių. Į bendras priemones su pasieniečiais bei policija įsijungė ir muitinės mobiliosios grupės pareigūnai. Savaitgalį, kelių Marijampolės savivaldybių teritorijoje bendrai dirbo policijos patruliai, pasieniečiai ir muitinės mobiliosios grupės pareigūnai. Tokios priemonės bus nuolat tęsiamos ir ateityje. Neteisėtas veikas vykdantys asmenys priversti sunerimti, nes nežinia kur ir kada gali tikėtis kruopštaus patikrinimo.

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Muzikinis birželis Marijampolėje: skambės „Šv. Jurgio meno sezono“ koncertai (0)

Jau šeštus metus birželis muzikos gurmanams bus ypatingas mėnuo Marijampolėje, nes čia vėl vyks unikalus festivalis „Šv. Jurgio meno sezonas“.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba