• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jul 06th
Reklaminis skydelis
Sportas
Sporto klubas „Tauras“ - aštuntą kartą iš eilės geriausias Lietuvoje PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 18 Balandis 2019 09:43

Šiauliuose vykusiame XXXIX Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio čempionate Marijampolės sporto klubo ,,Tauras“ komanda (24 sportininkai) iškovojo 7 pirmąsias vietas bei du absoliučių nugalėtojų titulus.

Skaityti daugiau...
 
Marijampolės sporto centro „Sūduva“ sportininkų pasiekimai PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 20 Kovas 2019 20:54

DZIUDO IMTYNĖS

Skaityti daugiau...
 
Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos berniukų komanda - Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato čempionai PDF Spausdinti Email
Antradienis, 26 Vasaris 2019 17:17

Marijampolės savivaldybės administracijoje Savivaldybės merė Irena Lunskienė ir mero pavaduotojas Povilas Isoda pasveikino

Skaityti daugiau...
 
Marijampolės kultūrizmo klubas „Tauras“ 15-tą kartą geriausias! PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 24 Sausis 2019 12:14

Marijampolėje įvyko 2018 metų geriausių Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos sportininkų, trenerių ir klubų apdovanojimai.

Skaityti daugiau...
 
Klubo „Tauras“ sportininkai skina pergales Lietuvoje ir pasaulyje PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 17 Spalis 2018 10:58

Šeštadienį Vilniuje, atvirosiose miesto kultūrizmo ir fitneso taurės varžybose dalyvavo 20 sporto klubų iš visos Lietuvos.

Skaityti daugiau...
 
Panoro pažinti Marijampolės istoriją pėsčiomis PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 01 Birželis 2018 13:46

Marijampolės - Lietuvos kultūros sostinės 2018 renginiai įdomūs ir neeiliniai. Sparčiai Lietuvoje išpopuliarėjęs šiaurietiškas ėjimas taip pat prisidėjo prie šventinių renginių ir geresnio Marijampolės istorijos, kultūrinių ir istorinių objektų pažinimo.

Renginiu "Pėsčiomis per Lietuvos kultūros sostinę 2018 m." paminėtas Lietuvos šimtmetis, pristatytos svarbios isotorijai ir šimtmečiui vietos, objektai. O pats įvykis ne įprastas susitikimas salėje, o puiki motyvacija labiau domėtis sveiku gyvenimo būdu, skatinant judėti ir taip atrasti įdomias krašto vietas.

Šiaurietiško ėjimo trasą parengė profesionalus intruktorius Mantas Čėsna, o kultūrinę - istorikas Benjaminas Mašalaitis. Trasa nusidriekė daugiau nei 20 kilometrų: Marijampolės centras  – Pašešupio parkas – knygnešio V. Šlekio gimtinė – palaimintojo J. Matulaičio gimtinė ir koplyčia Lūginėje – Puskelnių hidroelektrinė (iki 20 min. poilsis) – kolektyviniai sodai - Šešupės „džiunglės“ – miesto centras.

Žygio dalyvius lydėjo vadovai, gidai, tam tikruose taškuose budėjo atitinkamos tarnybos. Ėjimo tempas – šiek tiek greitesnis už vidutinį. Kiekvienoje stotelėje buvo pristatomos vietos istorinės aplinkybės.

"Pirmąkart dalyvavau tokiame renginyje, nors jau seniai norėjau išbandyti jėgas. Toks istorijos ir sporto apjungimas mane labai įkvėpė", - po trasos įveikimo kalbėjo renginio dalyvė Eglė Sviderskytė. Ji trasą įveikė su šeima.

Renginys finansuotas LR Kūno kultūros ir sporto departamento lėšomis sulaukė išskirtinai daug dėmesio, daugiau nei pusantro šimto dalyvių buvo tikras iššūkis organizatoriams, tačiau po renginio vyravę geros emocijos pateisino visus jame dalyvausių lūkesčius. Planuojama ir toliau Marijampolėje aktyvinti šiaurietišką ėjimą.

 

www.marijampolieciai.lt

 
Pasiruošk bėgimui už Marijampolę su Odeta PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 02 Gegužė 2018 11:46

Мarijampolėje jau 5 metus iš eilės per miesto dienas organizuojama sporto šventė "Bėgam už Marijampolę". Renginys sutraukia daug įvairaus amžiaus marijampoliečių ir miesto svečių,

Skaityti daugiau...
 
Bėgime už Marijampolę ypatingas dėmesys vaikams PDF Spausdinti Email
Antradienis, 17 Balandis 2018 12:30

Jau penktus metus gegužės 27 d.  už Marijampolę kviečiami bėgti ne tik šio miesto gyventojai, bet ir svečiai iš visos Lietuvos bei užsienio. Kasmet bėgime dalyvauja bei savo jėgas išbando ir vaikai.

Skaityti daugiau...
 
Naujiena Marijampolėje: Grupinės treniruotės pagal unikalią programą PDF Spausdinti Email
Antradienis, 23 Sausis 2018 14:22

Kviečiame visas merginas prisijungti prie rytinių treniruočių, kurios turi problemų su laikysena ar tiesiog nori atsikratyti nereikalingų kilogramų ir pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos futbolo sezono startas – Marijampolėje PDF Spausdinti Email
Antradienis, 23 Sausis 2018 11:57

2018 m. Lietuvos futbolo sezono uždanga pakils Marijampolėje. Antradienį Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba