• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Thursday
Jul 02nd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Sportas Bėgime už Marijampolę ypatingas dėmesys vaikams
Bėgime už Marijampolę ypatingas dėmesys vaikams PDF Spausdinti Email
Antradienis, 17 Balandis 2018 12:30

Jau penktus metus gegužės 27 d.  už Marijampolę kviečiami bėgti ne tik šio miesto gyventojai, bet ir svečiai iš visos Lietuvos bei užsienio. Kasmet bėgime dalyvauja bei savo jėgas išbando ir vaikai.

 

Kai kurie penkiamečiai kartu su tėvais yra įveikę net penkių kilometrų trasą. Tačiau bėgimo organizatoriai vaikus tradiciškai kviečia į penkių šimtų metrų bėgimą, kuris 10.30 val.  vyks šalia pagrindinio starto, prie Marijampolės kultūros centro. Pagrindiniu šio bėgimo rėmėju tapo „UAB Kazakevičiaus implantalogijos centras“, kurio dėka vaikų prie starto lauks pramogos ir smagi loterija.

„Turbūt man, kaip ir daugeliui, nuoširdžiausia ir įspūdingiausia bėgimo už Marijampolę dalis yra vaikų bėgimas. Tai jų pirmi medaliai, pasididžiavimas savo jėgomis, pažintis su sportu, tie rimti veidai artėjant prie finišo ir vaikiškos šypsenos“, - sako vaikų bėgimo organizatorė Vaida Kelerytė – Burokienė.Pasak jos, šias metais kiekvienas įveikęs 500 metrų vaikų bėgime bus apdovanojamas ne tik medaliu, bet specialiai bėgimo partnerių įsteigtomis dovanėlėmis - „Playmobil“ žaisliuku bei ekologiška „Auga“ sriuba. Todėl tikimasi sulaukti dar daugiau mažųjų dalyvių. Šio bėgimo tikslas sudominti mažuosius sportu, įtraukti į miesto dienų renginius, jų bėgimo laikas nematuojamas ir neskatinama konkurencija.

Mažuosius bėgikus galima registruoti svetainėje www.marijampolesbegimas.lt, registracija į 500 m. Vaikų bėgimą yra nemokama visą laikotarpį, išskyrus renginio dieną – registracija prie starto kainuos du eurus, todėl renginio organizatoriai ragina registruotis iki gegužės 26 d. internetinėje bėgimo svetainėje.

Tradiciškai bėgam už Marijampolę renginyje visi galės rinktis kokį atstumą nori bėgti: pusmaratonį - 21,098 km, 10 km arba 5 km distanciją. Таip pat bus rengiamas šiaurietiškas ėjimas – pažintinis žygis.

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba