• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
May 29th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Sveikata Marijampolės regiono verslo įmonių ir organizacijų atstovai buvo skatinami kartu aktyviai praleisti laisvalaikį
Marijampolės regiono verslo įmonių ir organizacijų atstovai buvo skatinami kartu aktyviai praleisti laisvalaikį PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 23 Lapkritis 2015 00:00

Šiandien ekonomiškai panašiose šalyse kaip Lietuva psichosocialiniai veiksniai turi gan didelę reikšmę piliečių sveikatai ir gerovei. Ganėtinai daug moksleivių ir studentų patiria stresą ir įtampą.  Pagal Europos Sąjungos tyrimo „Europos parama, skirta pagerinti darbo ir gyvenimo sąlygas“ duomenis mokymo įstaigose dirbantys asmenys (apie 43% Lietuvos darbuotojų), turi dirbti monotonišką darbą, 40 % išgyvena spaudimą, taip pat 28 % ES darbuotojų nurodė, kad jų sveikatai kenkia stresas darbo vietoje. Siekdami pagerinti šią situaciją, VšĮ ,,Sveikatingumo idėjos'',   įgyvendino projektą „Gyvenk aktyviai“, kuriuo siekė skatinti įvairių Marijampolės regiono įmonių darbuotojų sveikatingumą, gerinti jų emocinę savijautą bei ugdyti aktyvaus laisvalaikio praleidimo ir fizinio aktyvumo įpročius.

Projekto metu Marijampolės regiono verslo įmonių ir organizacijų atstovai buvo skatinami kartu aktyviai praleisti laisvalaikį užsiimant įvairiomis, tradicinėmis ir mažiau populiariomis sporto šakomis, kuriomis galima užsiimti patalpose: krepšinis, tinklinis, boulingas ir kt. Tokiu būdu projekto dalyviai buvo skatinami pasyvias laisvalaikio praleidimo formas, dažnai lydimas nesveiko maisto, pakeisti aktyviomis ir sveikomis. Buvo suorganizuoti sportiniai turnyrai, kuriuose aktyviai dalyvavo daugiau nei 100 Marijampolės regiono įmonių ir organizacijų atstovų.

Tikimasi, kad įgyvendinus projektą įvairiose Marijampolės regiono įmonėse ir organizacijose dirbantys žmonės taps fiziškai aktyvesni, turės daugiau teorinių ir praktinių žinių apie įvairias sporto šakas, sveiką gyvenseną, sveikos mitybos įpročius, pradės labiau rūpintis savo sveikata ir aktyviau leisti laisvalaikį bei savo geruoju pavyzdžiu užkrės šeimos narius, artimuosius ir kolegas.

 

VšĮ ,,Sveikatingumo idėjos" informacija

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba