• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Jul 04th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Sveikata Pasirūpinkite vaiko sveikatos pažymėjimu!
Pasirūpinkite vaiko sveikatos pažymėjimu! PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 07 Rugpjūtis 2019 20:36

Vasaros atostogos tinkamiausias metas pasirūpinti vaiko profilaktiniu sveikatos tikrinimu, nelaukiant naujų mokslo metų pradžios. Profilaktiškai tikrintis sveikatą ir apsilankyti pas savo šeimos gydytoją bei gydytoją odontologą privaloma visiems vaikams iki 18 metų.

Kasmet iki rugsėjo 15 d., Vaiko sveikatos pažymėjimas, kuriame gydytojas pateikia išvadas ir rekomendacijas pedagogams dėl vaiko galimybių dalyvauti ugdymo veikloje, įskaitant ir kūno kultūros pamokas, turi būti pateikiamas ugdymo įstaigai. Vaiko sveikatos pažymėjime taip pat nurodomos pirmosios pagalbos priemonės, jei vaikui prireiktų skubios pagalbos mokykloje dėl jo turimų sveikatos sutrikimų (alergijos, lėtinių ligų ir kt.).

Atkreipiame dėmesį, kad nei vaiko profilaktinė apžiūra, nei gydytojo išduotas Vaiko sveikatos pažymėjimas šeimai nieko nekainuoja, nes šios išlaidos dengiamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.

Svarbu suvokti, kad tyrimus būtina atlikti ne dėl pažymos, prieš stovyklą, darželį ar mokyklą, bet dėl vaiko sveikatos!

Primename, kad vasaros atostogos pats tinkamiausias laikas pasirūpinti vaiko sveikatos pažymėjimu. Kuo anksčiau, tai padarysite, tuo mažiau teks laukti ilgose eilėse. Taip sutaupysite savo brangų laiką.

PRIMENAME, kad nuo 2018 m. birželio 1 d. vaiko sveikatos pažymėjimas pildomas elektroniniu būdu, t.y. tiek profilaktinį vaiko sveikatos patikrinimą atliekantis šeimos gydytojas, tiek gydytojas odontologas duomenis apie vaiko sveikatos būklę turi įvesti į elektroninį vaiko sveikatos pažymėjimą. Ugdymo įstaigos gauna ne tik informaciją apie vaiko sveikatos būklę, bet ir rekomendacijas dėl vaiko galimybių dalyvauti ugdymo veikloje.

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba