• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Thursday
Jul 02nd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Sveikata Marijampolės ligoninėje – nemokamas bevielis internetas
Marijampolės ligoninėje – nemokamas bevielis internetas PDF Spausdinti Email
Antradienis, 17 Gruodis 2019 07:00

Marijampolės savivaldybė dalyvaudama Europos Komisijos finansuojamo projekto „WiFi4EU“ pirmame etape pateko tarp 15 Lietuvos savivaldybių, kurioms suteikta parama interneto prieigai viešose erdvėse įrengti.

 

Europos Komisijos teigimu, iniciatyva „WiFi4EU“ siekiama „iki 2020 m. užtikrinti, kad kiekviename Europos miestelyje ir mieste apie pagrindinius visuomeninio gyvenimo centrus būtų įrengta nemokama belaidė interneto prieiga“.

„Džiaugiamės, kad esame tarp pirmųjų Lietuvos savivaldybių, kurios pasinaudojo Europos Komisijos finansavimu. Ilgai svarstėme, kur tikslingiausia įrengti nemokamo bevielio interneto prieigą. Marijampolės ligoninė buvo pasirinkta galvojant apie pacientus, kurie gydosi ligoninėje, tačiau tikrai nori ir gali atlikti kasdienius darbus arba tiesiog praskaidrinti laiką. Tai ypač aktualu mažųjų ligoniukų tėveliams, kurie vaikų ligų metu yra priversti atitrūkti nuo savo darbų. Dažnai šių darbų atlikimas jau sunkiai įsivaizduojamas be interneto ryšio. Lietuvoje vis daugiau paslaugų perkeliamos į internetinę erdvę, todėl kokybiškas ir lengvai prieinamas interneto ryšys tampa vis svarbesnis.“, – sakė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Pasak Marijampolės savivaldybės mero, Europos komisijos skirto beveik 15000 EUR finansavimo dėka Marijampolės ligoninėje jau įrengti net 28 didžiąją ligoninės pastatų dalį apimantys interneto prieigos taškai. Marijampolės savivaldybė prisidėdama prie šio projekto įsipareigojo užtikrinti interneto ryšio tiekimą, tam per tris metus bus skirta beveik 3000 EUR.

Marijampolės ligoninės direktorė Audronė Kuodienė dėkodama Savivaldybės administracijai džiaugėsi ir svarstė, kad naujoji paslauga bus aktuali ne tik pacientams. „Tikimės, kad interneto prieiga bus aktuali ir pacientams, ir juos atlydėjusiems ar lankantiems artimiesiems. Tačiau ateityje pati ligoninė planuoja diegti naujas paslaugas. Pavyzdžiui, „mobilioji sesutė“ – slaugytojoms būtų išdalinti planšetiniai kompiuteriai, o gydytojai savo nurodymus siųstų tiesiai į juos.“, – sakė A. Kuodienė.

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba