• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Tuesday
Jul 07th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Įvairenybės Lietuvė Britanijoje kaltinama nužudžiusi savo vaikiną
Lietuvė Britanijoje kaltinama nužudžiusi savo vaikiną PDF Spausdinti Email
Antradienis, 05 Spalis 2010 17:50

Dvidešimtmetė lietuvė Didžiojoje Britanijoje kaltinama nudūrusi savo vaikiną, kuriam buvo neištikima su jo geriausiu draugu, skelbia vietos laikraštis „The Haringey Independent“.

Rūta Turauskaitė savo 22 metų vaikiną Tadą Sabaitą nužudė šių metų balandžio 4 d. Incidentas įvyko Londono „High Cross Road“ gatvėje po poros konflikto.

 

R. Turauskaitė atėjo prie savo vaikino geriausio draugo buto ieškodama savo vaikino. Abu draugai sėdėjo lauke ir gurkšnojo alkoholinius gėrimus. Mergina turėjo du peilius ir buvo akivaizdžiai girta. Jos vaikino draugas sugebėjo atimti peilius ir paslėpti pirmame aukšte esančiame savo bute. Vėliau trijulė visą vakarą gėrė prie buto ir kelis kartus ėjo į šalia esančią parduotuvę daugiau gėrimų. Tuo metu, kai T. Sabaitas buvo nuėjęs į parduotuvę, R. Turauskaitė ir vaikino draugas pasimylėjo. Grįžusiam T. Sabaitui kilo įtarimų ir jis užsipuolė draugą, bet šis viską neigė. Tarp T. Sabaito ir R. Turauskaitės kilo konfliktas, draugas paprašė jų išeiti.

R. Turauskaitė buvo labai girta ir vaikinai sumanė ją nuvežti namo parduotuvės vežimėliu. Tačiau mergina įėjo į butą ir jame užsirakino. Vaikinas, kuris gyveno tame bute, pamėgino įeiti į savo namus per užpakalines duris ir per langą pamatė, kad lietuvaitė laiko vieną iš peilių. Jaunuolis mėgino įlipti pro langą, tačiau pamatė merginą išbėgančią iš buto ir išgirdo klyksmą.

Išbėgęs į gatvę vaikinas pamatė gulintį į širdį nudurtą T. Sabaitą, o R. Turauskaitė buvo užsidengusi rankomis veidą ir vis karto: „Ką aš padariau?“ Mergina prašė vaikino pameluoti policijai ir pasakyti, kad T. Sabaitą nudūrė pro šalį ėjusi mergina. Tačiau šis atsisakė tai padaryti. Jų pokalbis buvo įrašytas skambučio policijai metu, jo stenograma perskaityta per teismo posėdį.

R. Turauskaitė kaltę neigia. Teismas tęsiasi.

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba