• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jul 06th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Įvairenybės Marijampolės viešosios erdvės puošiasi pavasariniais žiedais!
Marijampolės viešosios erdvės puošiasi pavasariniais žiedais! PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 18 Balandis 2019 09:47

Artėjant gražiausioms pavasarinėms šventėms ir įsibėgėjant pavasariui, pradedamas puošti miestas. J. Basanavičiaus aikštės gėlynai ir vazonai jau apsodinti nuostabiai žydinčiais našlaičių ir kitų pavasarinių gėlių sodinukais.

Gėlių sodinimo darbus atlieka UAB „Kelranga“ apželdinimo specialistės, kurios jau pradėjo puošti miestą: jau sodinamos naujos gėlynų kompozicijos centrinėje miesto dalyje, o vėliau bus sodinamos ir Poezijos bei Vytauto parkuose, skveruose, gatvių prieigose.

Šiais metais miesto viešosios erdvės pasipuoš net 76 skirtingų rūšių gėlėmis, išaugintomis Marijampolės savivaldybės gėlininkų. Balandžio 10 d. pasirašyta sutartis su Aido Jasiulevičiaus ūkiu dėl vienmečių ir daugiamečių gėlių sodinukų pirkimo miesto puošimui. Iš A. Jasiulevičiaus šiltnamių Dielinės kaime Šunskų seniūnijoje žydinčiam miesto grožiui sukurti atkeliaus apie 23 tūkstančiai gėlių sodinukų. Jie bus sodinami įprastuose gėlynuose, kompozicijose bei vazose. Šiems metams žydinčio miesto gėlynų kompozicijų bei kitų žydinčių puošybos elementų sukūrimui ir želdinių priežiūros darbams skirta apie 20 tūkst. eurų suma.

Savivaldybės administracija kviečia kartu puošti savo nuostabiai žalią miestą įvairiaspalviais žiedais, kad jis taptų dar labiau žydintis, išskirtinių gėlynų miestas. Gerbkime, saugokime ir grožėkimės spalvingais gėlynais, kurie artimiausiu metų papuoš miesto viešąsias erdves.

 

Džiaukimės ir didžiuokimės savo žydinčiu miestu!

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba