• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Sunday
Apr 05th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Įvairenybės DEMO Metamorfozės programa Marijampolėje
DEMO Metamorfozės programa Marijampolėje PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 23 Gegužė 2019 10:34

Kas tau svarbiausia gyvenime? Tu pats, santykiai, šeima, karjera, verslas, sveikata, o gal tavo sielos būklė? Ko nori ir sieki iš tikrųjų? Ar žinai, kur eini? Ką gali padaryti jau dabar, kad atsirastų daugiau džiaugsmo ir tavo rezultatai būtų geresni kiekvieną dieną?

Asmenybės ir verslo mentorystė "ReSTARTAS" pristato programą DEMO METAMORFOZĖ. Tai autorinės programos METAMORFOZĖ pristatymas, kuris įneš aiškumo jūsų SANTYKIUOSE bei gyvenimo ar karjeros PASIRINKIMUOSE, atrandant kaip ir kuria kryptimi judėti toliau.

DEMO METAMORFOZĖJE jūsų laukia:

1. METAMORFOZIŲ 5 dienų VIRSMO DIRBTUVIŲ programos pristatymas, pažvelgiant giliau į tai kas esu aš ir koks mano santykis su savimi, šeima, tėvais, draugais; kaip atrasti tikriuosius tikslus ir prisiimti atsakomybę už tai; kas iš tiesų yra išmintingas vyras ir išmintinga moteris, kokį gyvenimo planą kuriu ir kaip jį išpildau savo veiksmais ir rezultatais;

2. Praktinės užduotys ir supažindinimas su išskirtine “Talent Dynamics” ASMENYBĖS PROFILIAVIMO SISTEMA, kurios metu galėsite praktiškai išbandyti ir iš naujo atrasti savyje gebėjimus atpažinti SAVO vidines stiprybes, kuriomis remiantis bet kurioje veikloje galite atpažinti ilgai slėptus talentus bei kurti vertę, drąsiai imantis veiksmų ar siekiant užsibrėžtų tikslų. 5 dienų Metamorfozės programos metu su verslo eksperto Rogerio Hamiltono sukurta „Talent Dynamics“ metodika, pripažinta visame pasaulyje, yra dirbama daug giliau, kur, remiantis tiek teorija, tiek giluminio testo rezultatų pagalba galite pažinti tiek savo asmeninius, tiek verslo komandos narių gebėjimus ir individualias stiprybes, kuriomis remiantis kuriamas pasitikėjimas savimi bei vertė tiek profesinėje, tiek asmeninėje veikloje;

3. KLAUSIMŲ-ATSAKYMŲ MENTORYSTĖS SESIJA. Kaip ieškoti savo asmeninio augimo ar profesinio kelio, atrasti asmenines stiprybes, planuoti karjerą arba jos pokyčius, kurti verslą ar išjudinti įsisenėjusias problemas?

Kam skirta dalyvauti: - Turintiems verslo idėjų, tačiau nežinantiems, kaip efektyviai augti patiems; - Esantiems „užburtame rate“, veikiantiems „autopiloto režimu“, ieškantiems naujų galimybių; - Jaučiantiems „perdegimą“, apatiją, energijos stoką ir norintiems visa tai pakeisti; - Suprantantiems, kad laimė nėra vien tik pinigai ir karjera, kad santykiai su šeima, draugais, artimaisiais yra vieni svarbiausių; - Siekiantiems profesinės sėkmės, tačiau nežinantiems kaip to siekti ir nuo ko pradėti; - Suvokiantiems, kad norima svajonių ateitis nesutampa su esama dabartimi; - Galvojantiems apie praeities akimirkas, tačiau suprantantys, kad tai nekuria jų ateities; - Suvokiantiems, kad verslo sėkmė tiesiogiai priklauso tik nuo jų pačių bei kuriamos vertės ir nuo to, kaip geba kurti santykius su savimi ir aplinka.

Apie asmenybės ir verslo mentorius:

NERIJUS CIBULSKIS - asmenybės ir verslo mentorius. - Gyvenimo ir verslo PRAKTIKAS. -Verslininkas, vyras, dviejų dukrų tėvas, 15 metų santuokoje; - Vizionierius ir asmeninio augimo treneris; -„Iššūkis 365“ gyvenimo pokyčio kūrėjas ir įgyvendintojas; -ReSTARTO įkūrėjas ir projekto „variklis“. Pagrindinės kompetencijų sritys: verslo kūrimas per asmenybės augimą, verslo kultūra, vertybės, pokyčių įgyvendinimas, strategijų kūrimas, procesų optimizavimas, valdymas ir sprendimai „chaoso“ sąlygomis, profesinės ir asmenybinės mentorystės diegimas įmonės viduje, lyderystė, stiprūs gyvenimo įgūdžiai (santykių kūrimas šeimoje, vyro ir moters vaidmenys gyvenime bei versle, tėvų ir vaikų santykiai, vertės kūrimas).

DAIVA KOPONEN- asmenybės ir verslo mentorė. -Sertifikuota „Talent Dynamics“ (asmens ir komandos valdymo bei vertės kūrimo įmonėje) metodikos konsultantė, seminarų lektorė ir fasilitatorė; -Verslo konsultantė, KTU Inovacijų ir antreprenerystės tyrimų grupės narė ir lektorė Universitete; -Atvirųjų inovacijų valdymo (kūrybiškumo ir inovacijų skatinimo metodika) trenerė; -Gabių studentų programos GIFTed, mentorystės programos GUIDed, jauno verslo (startuolių) akseleravimo programų mentorė; ChangeMakers‘ON socialinių inovacijų skatinimo programos ekspertė ir mentorė; -Kartu su vyru plėtoja šeimos verslą, yra dviejų vaikų mama. Ekspertinės ir mokslo interesų sritys – verslo vystymas ir strategija, konkurencingumas, inovacijų vadyba; marketingas, komunikacija, efektyvus komandos valdymas įmonėje. Daiva yra daugelio mokslinių publikacijų autorė, stažavusis ir vedusi paskaitas verslo bei mokslo institucijose JAV, Austrijoje, Švedijoje, Suomijoje ir kitose šalyse.

RENGINIO INFORMACIJA
Registracijos pradžia: 17:00 val.
Renginio pradžia: 17:15 val.
Trukmė: ~3 val.
Kultūros centro kavinė, Vilkaviškio g.2, MARIJAMPOLĖ
Susisiekite su mumis: +370 655 08 988, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 


 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Patvirtinta grupės metinė/galutinė Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo ataskaita už 2019 m. (0)

Marijampolės miesto vietos veiklos grupės metinė/galutinė Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo ataskaita už 2019 metus.
Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimas 2019 metais įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba