• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Sunday
Jul 05th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Verslas Ūkio bankas išleidžia Maestro Žalgiris mokėjimo kortelę
Ūkio bankas išleidžia Maestro Žalgiris mokėjimo kortelę PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 04 Lapkritis 2009 09:21

Ūkio bankas pristato naują mokėjimo kortelę – specialaus dizaino Maestro mokėjimo kortelę su papildomais privalumais ne tik "Žalgirio" sirgaliams, bet ir nauda krepšinio komandai.

"Ūkio bankas, būdamas generalinis legendinės Lietuvos komandos rėmėjas, kartu su "Žalgirio" klubu sukūrė mokėjimo kortelę, kuri vienys "Žalgirio" gerbėjus, suteiks jiems nemažai nuolaidų, be to, kiekvienam kortelės turėtojui leis pasijusti komandos rėmėju.

Atsiskaitydami už prekes ir paslaugas, kortelės turėtojai be jokių papildomų išlaidų parems Kauno "Žalgirio" krepšinio klubą. Nuo kiekvienos atsiskaitymo kortele sumos Ūkio bankas tam tikrą procentą perves "Žalgirio" krepšinio klubui", - sakė Ūkio banko marketingo departamento l.e.p. direktorė Vitalija Cariova.

Jos teigimu, Ūkio bankas, matydamas "Žalgirio" komandos gerbėjų norą prisidėti prie komandos sėkmės, sukūrė kortelę, kuri tampa ir mokėjimo kortele, ir nuolaidų kortele, ir vienu iš būdų paremti krepšinio komandą.

Maestro Žalgiris mokėjimo kortelė turi ir ypatingų nuolaidų programą. Ūkio bankas, bendradarbiaudamas su "Žalgirio" klubu, nuolat plečia nuolaidų partnerių sąrašą ir kortelės turėtojams siūlo nuolaidas sporto prekių parduotuvėse, sporto klubuose, baruose, kavinėse. Specialios kainos taikomos ir bilietams į "Žalgirio" krepšinio varžybas. Be to, kortelės turėtojams bus pateikiami ypatingai vertingi pasiūlymai jų mylimos komandos rungtynių dieną.

Maestro Žalgiris mokėjimo kortelė yra vienas iš Ūkio banko žingsnių remiant legendinę Lietuvos komandą ir vienijant gerbėjų gretas.

Marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba