• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Feb 21st
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Verslas Moment Credit: paklausa auga, tačiau pasiskolinti gali tik kas antras norintis
Moment Credit: paklausa auga, tačiau pasiskolinti gali tik kas antras norintis PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 04 Lapkritis 2009 15:59

Mažas pinigų sumas gyventojams skolinanti bendrovė "Moment Credit" per trečiąjį šių metų ketvirtį paskolino 7,9 mln. litų, o per tris pirmuosius 2009 metų ketvirčius - 21,8 mln. litų, tai yra du kartus daugiau nei per tą patį laikotarpį 2008 metais.

Neaudituotais duomenimis bendrovė per tris pirmuosius šių metų ketvirčius gavo 4,1 mln. litų pajamų, o grynasis pelnas siekė 666224 litus.

"Augome kartu su mažų vartojimo kreditų rinka, kuri vis dar yra pakankamai jauna ir besiplečianti. Taip pat mūsų bendrovės augimą įtakojo investicijos į plėtrą ir žinomumo didinimą - šiemet atidarėme 4 naujus klientų aptarnavimo skyrius didžiuosiuose šalies miestuose. Be to, aktyviai dalyvavome Lietuvos vartojimo kredito asociacijos veikloje, įtvirtinant atsakingo skolinimo ir mokumo vertinimo principus, o tai didino klientų pasitikėjimą bendrove", - sakė "Moment Credit" generalinis direktorius Viktoras Milkevičius.

Klientų aptarnavimo tinklui plėsti – atidaryti bendrovės skyriai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje, prekės ženklui vystyti, paslaugų kokybei gerinti "Moment Credit" per šiuos metus jau investavo 3,1 mln. litų. Dalis šios sumos buvo skirta socialiniams bendruomenių paramos projektams įgyvendinti.

Pasak V. Milkevičiaus, trečiąjį ketvirtį toliau buvo stebimas mažų vartojimo kreditų paklausos augimas. "Norinčiųjų pasiskolinti skaičius augo, tačiau duomenys rodo, kad liepos – rugsėjo mėnesiais, įvertinę klientų mokumą, paskolinti galėjome tik kas antram norinčiam", - sakė V. Milkevičius. Be to, mažų vartojimo kreditų rinkoje matoma kredito sumos mažėjimo tendencija. Didėjant nedarbo lygiui ir mažėjant vidutiniam darbo užmokesčiui, klientams prieinamos sumos taip pat mažėjo.

Per pirmuosius tris 2009 metų ketvirčius bendrovės klientų skaičius augo ir pasiekė 22 tūkstančius. Nors ir sparčiai augant klientų skaičiui, daugiau kaip 90 dienų vėluojamų grąžinti paskolų sumos rodiklis išlieka stabilus ir sudaro 4,65 proc. išduotų kreditų sumos.

"Siekiame ilgalaikių tikslų, augame ir sugebame išlaikyti labai mažą nemokių klientų skaičių. Taip yra ir todėl, kad atsakingai vertiname klientų mokumą pagal itin griežtus standartus ir jau šiandien veikiame laikydamiesi Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos dėl vartojimo kredito sutarčių reikalavimų, kurie įsigalios tik sekančių metų birželio mėnesį, priėmus naująjį Vartojimo kredito įstatymą", - sakė "Moment Credit" vadovas.

Marijampoliečiai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Geriamojo vandens vartotojų dėmesiui! (0)

Informuojame, kad 2020 02 17 nuo 9.00 iki 17.00 val. bus vykdomi planiniai vandentiekio kamerų rekonstrukcijos darbai, vandenvietėje, esančioje V. Borisevičiaus g., Marijampolė.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba