• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Feb 21st
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Verslas "Aurela" skraidins į Londoną ir Dubliną
"Aurela" skraidins į Londoną ir Dubliną PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 06 Lapkritis 2009 07:48

Aviakompanijos "Aurela" generalinis direktorius Valdas Barakauskas oficialiai pranešė apie įmonės naujieną – skrydžius Kalėdų ir Naujųjų metų periodu į Londoną ir Dubliną. "Matome nišą rinkoje, todėl bandome greitai reaguoti", – kalbėjo V. Barakauskas.

Skrydžiai iš Vilniaus į Londono Stanstedo bei Dublino oro uostus bus vykdomi nuo gruodžio 19 iki sausio 4 dienos. Šventiniu periodu aviakompanija planuoja keletą skrydžių minėtomis kryptimis.

Bilietų keleiviai jau gali įsigyti tinklalapyje www.aurela.lt, naudodamiesi visų Lietuvos komercinių bankų internetine bankininkyste bei dauguma kreditinių kortelių per sistemą "Paypal".

Aviakompanijos "Aurela" bilietų kainos Kalėdiniams skrydžiams – vienos mažiausių rinkoje. Į bilieto kainą įskaičiuoti visi oro uostų mokesčiai, bagažas iki 20 kg, karštieji bei gaivieji gėrimai keleiviams skrydžio metu. "Už patrauklią kainą norime suteikti visą servisą be jokių paslėptų papildomų mokesčių, todėl tikimės sulaukti tiek skrendančių namo, tiek apsipirkti ar linksmai atšvęsti naujuosius metus Londone ar Dubline keleivių", – kalbėjo V.Barakauskas.

Aviakompanija ,,Aurela" jau penkiolika metų teikia užsakomųjų skrydžių paslaugas Lietuvoje bei užsienyje. Jos orlaivių parke yra du turistinės klasės 148 vietų "Boeing 737-300", du ilgų nuotolių 217 vietų "Boeing 757-200" ir du 9 vietų verslo klasės orlaiviai "Hawker 850XP" ir "Hawker 900XP".

"Reguliarūs skrydžiai į Londoną ir Dubliną, tai nauja įmonės veiklos kryptis, kuri, matant paklausą rinkoje, bus plėtojama ir ateityje", – teigė V.Barakauskas.

www.marijampolieciai.lt 

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Geriamojo vandens vartotojų dėmesiui! (0)

Informuojame, kad 2020 02 17 nuo 9.00 iki 17.00 val. bus vykdomi planiniai vandentiekio kamerų rekonstrukcijos darbai, vandenvietėje, esančioje V. Borisevičiaus g., Marijampolė.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba