• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Feb 28th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Verslas Didmenininkai pirkti su specialia nuolaida galės visoje Lietuvoje
Didmenininkai pirkti su specialia nuolaida galės visoje Lietuvoje PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 06 Lapkritis 2009 14:58

MAXIMA smulkiesiems verslininkams taupyti siūlo, naudojantis tinklo nuolaidų kortele, skirta didmenininkams. Nuo šiol visi juridiniai asmenys, turintys MAXIMA prekybos tinklo didmenininko nuolaidų kortelę, apsipirkti su specialia nuolaida gali bet kurioje MAXIMA parduotuvėje Lietuvoje. Taip siekiama, kad didžiausio prekybos tinklo taikomomis nuolaidomis smulkieji verslininkai galėtų pasinaudoti ne tik didmiesčiuose, bet ir atokesniuose regionuose.

"Manome, jog maža prekių kaina ir lanksti nuolaidų sistema šiuo metu labiausiai aktuali regionuose veiklą vykdantiems smulkiesiems verslininkams, kurie sunkmečiu ieško papildomų galimybių kaip sutaupyti, išlikti konkurencingais ir išsaugoti savo verslą. Todėl nusprendėme galimybę naudotis tinklo taikoma nuolaidų sistema suteikti didmenininkams visoje Lietuvoje", - sako MAXIMA LT, UAB Rinkodaros ir pardavimų departamento direktorius Saulius Jonaitis.

Pasak S. Jonaičio, iki šiol juridiniai asmenys, turintys prekybos MAXIMA didmenininko nuolaidų kortelę ja pasinaudoti ir apsipirkti su specialia nuolaida galėdavo tik 5 šalies didmiesčiuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ir Panevėžyje, kur prekybos tinklas vysto didmeninę prekybą. Daliai atokesnių miestų ir rajonų verslininkų, taupančių laiką ir kurą, tai buvo nepatogu. "Dabar, kai verslininkai skaičiuoja kiekvieną centą, jiems svarbiu tampa ne tik nuolaidos dydis, bet ir galimybė nuolaidą gauti iš karto tame pačiame mieste, kur verslas vystomas ir operatyviai papildyti prekių likučius", - sako S. Jonaitis.

Turintiems atnaujintą MAXIMA prekybos tinklo didmenininko kortelę, visose tinklui priklausančiose parduotuvėse iškart suteikiama fiksuota 5 proc. nuolaida pirkiniams. Taip pat su didmenininko kortele MAXIMA parduotuvėse, kuriose vykdoma mažmeninė prekyba, įsigijusiems prekių virš tūkstančio litų, bus skaičiuojama papildoma nuolaida pirkiniams, kuri priklausomai nuo įsigytų pirkinių kiekio, gali siekti iki 6 proc. "Smulkieji verslininkai gali naudotis ir kitomis prekybos tinklo nuolaidomis, tačiau didmenininkams mūsų parduotuvėse taikomos nuolaidos siekia net iki 11 proc.", - sako S. Jonaitis Pasak jo, šalies smulkiesiems verslininkams tai papildoma galimybė ženkliai sutaupyti.

Marijampoliečiai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Kviečiame susipažinti su naujausiu leidiniu – Marijampolės savivaldybės 2019 metų ataskaita (0)

Marijampolės savivaldybės ataskaitos leidinys leidžiamas kasmet jau penkerius metus.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba