• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Feb 21st
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Verslas Ar Jūsų "Nokia" pakrovėjas saugus? (ATNAUJINTA) (FOTO)
Ar Jūsų "Nokia" pakrovėjas saugus? (ATNAUJINTA) (FOTO) PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 09 Lapkritis 2009 11:13

Espo, Suomija – "Nokia" šiandien pradėjo kroviklių pakeitimo programą. Vartotojai, turintys tam tikrus trečiųjų šalių pagamintus firminius "Nokia" telefonų kroviklius, raginami juos nemokamai pasikeisti į naujus.

Atlikdama įprastą kokybės patikrą, "Nokia" kompanija nustatė, kad dalis kroviklių, kuriuos pagamino trečiųjų šalių tiekėjai, gali neatitikti kokybės reikalavimų.

Pranešama, kad plastikinis kroviklių korpusas ilgainiui gali atsilaisvinti ir nukristi, tuomet atsivertų vidiniai kroviklio komponentai. Jeigu vartotojas prie jų prisiliestų telefono įkrovimo metu (kai kroviklis įkištas į rozetę), iškiltų galimo elektros smūgio grėsmė. "Nokia" neturi informacijos, kad dėl pastebėto potencialaus kokybės neatitikimo būtų kilę incidentų ar sužeidimų.

 

Nepatvariais gali būti tik dalis kroviklių, kurie buvo pagaminti vieno iš samdomų tiekėjų. Tai AC-3E ir AC-3U kodais pažymėti krovikliai, kurie buvo pagaminti laikotarpyje nuo š. m. birželio 15 d. iki rugpjūčio 9 dienos, taip pat AC-4U kodu pažymėtas kroviklis, kurio gamybos data yra nuo š. m. balandžio 13 d. iki spalio 25 dienos. Lietuvos kaip ir kitų Europos šalių vartotojus galėjo pasiekti tik AC-3E kroviklių modeliai. Kiti modeliai – AC-3U ir AC-4U – buvo parduodami Šiaurės Amerikos ir Lotynų Amerikos rinkose.

"Nokia" sukūrė specialią interneto svetainę http://chargerexchange.nokia.com, kurioje vartotojai gali gauti daugiau informacijos ir patikrinti, ar jų telefonų kroviklius derėtų pasikeisti.

Kompanija "Nokia" rekomenduoja vartotojams, kurių krovikliai patenka į kroviklių pakeitimo programą, nenaudoti senojo kroviklio ir nemokamai jį pakeisti nauju ir saugiu krovikliu.

Marijampoliečiai.lt

 

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Geriamojo vandens vartotojų dėmesiui! (0)

Informuojame, kad 2020 02 17 nuo 9.00 iki 17.00 val. bus vykdomi planiniai vandentiekio kamerų rekonstrukcijos darbai, vandenvietėje, esančioje V. Borisevičiaus g., Marijampolė.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba