• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Feb 21st
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Verslas Rusija suteikė leidimą tiesti "Nord Stream"
Rusija suteikė leidimą tiesti "Nord Stream" PDF Spausdinti Email
Šeštadienis, 19 Gruodis 2009 21:00

Zug (Šveicarija), 2009 m. gruodžio 18 diena. Šiandien kompanija "Nord Stream AG" gavo leidimą tiesti dujotiekį Baltijos jūroje per 123 km ilgio Rusijos vandenų sektorių.


Projektą įgyvendinanti kompanija jau anksčiau gavo leidimus iš kitų šalių, per kurių vandenis eis bendro 1223 km ilgio dujotiekis – Danijos ir Švedijos. Leidimą tiesti dujotiekį šalies Išskirtinėje ekonominėje zonoje taip pat suteikė Suomija. Prie pabaigos artėja leidimų išdavimo procesas ir Vokietijoje.

"Rusijos leidimas "Nord Stream" projektui yra svarbus etalonas kitiems tarptautiniams projektams šioje šalyje, – sakė "Nord Stream AG" vykdantysis direktorius Matthias Warnigas. – Leidimas išduotas po to, kai Rusijos valdžios institucijos kruopščiai susipažino ir apsvarstė projekto poveikio aplinkai vertinimą (PAV). Rusija kartu su kitomis 8-iomis Baltijos regiono valstybėmis taip pat aktyviai dalyvavo pagal Jungtinių Tautų Espo konvenciją vykusiose tarptautinėse konsultacijose dėl galimo poveikio aplinkai".

Leidimą tiesti dujotiekį išdavė Rusijos Valstybinė gamtos išteklių priežiūros tarnyba (Rosprirodnazor). Rusijoje buvo atliktas išsamus poveikio aplinkai vertinimas, o šalies Gamtos išteklių ir aplinkos apsaugos ministerijos atstovai aktyviai dalyvavo tarptautinėse valstybinėse konsultacijose, kartu su kitomis Baltijos jūros pakrantės šalimis. Minėta ministerija taip pat užtikrino rusų kalba išleistos tarptautinio PAV ataskaitos (Espo ataskaitos) prieinamumą visuomenei ir 2009 m. balandžio 28 dieną surengė viešuosius projekto svarstymus.

"Mes dirbame tiksliai pagal grafiką, kad 2010 m. pavasarį pradėtumėme dujotiekio tiesimo darbus ir 2011 galėtumėme transportuoti dujas, – sakė M. Warnigas. – "\Leidimų suteikimo procesas Vokietijoje taip pat artėja į finišo tiesiąją. Esame tikri, kad visi reikiami leidimai bus gauti per keletą artimiausių savaičių".

 

www.marijampolieciai.lt 

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Geriamojo vandens vartotojų dėmesiui! (0)

Informuojame, kad 2020 02 17 nuo 9.00 iki 17.00 val. bus vykdomi planiniai vandentiekio kamerų rekonstrukcijos darbai, vandenvietėje, esančioje V. Borisevičiaus g., Marijampolė.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba