• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Jan 18th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Verslas „Baldgama“ investuoja į esamus ir būsimus klientus
„Baldgama“ investuoja į esamus ir būsimus klientus PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 27 Rugpjūtis 2014 15:40

UAB „Baldgama“ – Marijampolėje įsikūrusi nestandartinių baldų gamintoja, pagal individualius užsakymus projektuojanti ir gaminanti plataus asortimento baldus ir sistemas, liepos mėnesį pabaigė naują plėtros etapą. Kaip teigia įmonės direktorius Evaldas Burba, į naujas, vokiečių gamybos briaunų laminavimo stakles įmonė investavo daugiau nei ketvirtį milijono litų.

„Esame nedidelė įmonė. Mūsų klientai – ne tik Marijampolės, bet ir kitų šalies regionų gyventojai, įmonės, biudžetinės organizacijos. Priimdami sprendimą dėl investicijų, galvojome kaip nauja įranga pasitarnaus klientų poreikiams: kiek sutrumpins gamybos terminą,  prailgins gaminio tarnavimo laiką. Investuodami į vokiečių gamybos briaunų laminavimo stakles, investavome ne į įrangą, o į esamus ir būsimus klientus, siekiant dar geriau patenkinti jų lūkesčius“ – teigia įmonės vadovas.

„Briaunų laminavimas – vienas iš svarbiausių baldų gamyboje kokybės rodiklių, lemiantis gaminio vizualų vaizdą ir ilgaamžiškumą. Nauja įranga suteikia galimybes iki 4 kartų didinti darbo našumą. Naujos staklės – pilnai automatizuotos, valdymas atliekamas kompiuterio pagalba. Dėka naujos įrangos sumažėjo klaidu tikimybė bei produkcija tapo dar kokybiškesnė. Nauja įranga, gamyboje naudojama vokiečių furnitūra leis patenkinti klientų, turinčių dar didesnius lūkesčius ir finansines galimybes, poreikius. O tuo pačiu padidins mūsų įmonės pranašumą prieš rinkoje veikiančius gamintojus“ – šypsosi įmonės direktorius. Tokio lygio įrenginius Lietuvoje turi vos keletas baldus gaminančių įmonių.

Nuolat dalyvaujame Milano, Turino ir kitose parodose, domimės naujovėmis, mums įdomu tai, ką darome. Galbūt dėl to klientai vertina mūsų patarimus, konsultacijas, vizualinius sprendimus. Matome, kad tai padeda jiems priimti sprendimus įsirengiant gyvenamąją vietą ar komercines patalpas. Nors ši investicija buvo atlikta mūsų įmonės lėšomis, matome galimybių dalyvauti 2014 – 2020 m. LR Ūkio ministerijos ir kitose programose nuosekliai diegiant novacijas gamybos linijoje ir klientams pateikiant individualius ir novatoriškus sprendimus.

Daugiau informacijos:
Salone esančiame PC „Senukai“, Stoties g. 47, Marijampolė
Mob. tel. (8 -656) 74047; el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ;
www.baldgama.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Skelbiamas Marijampolės savivaldybės kultūros programos projektų finansavimo 2020 metais konkursas (0)

Remiantis Marijampolės savivaldybės biudžetinių kultūros įstaigų, viešųjų kultūros įstaigų, nevyriausybinių kultūros organizacijų programų finansavimo iš savivaldybės biudžeto konkurso nuostatais

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba