• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jul 06th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Verslas Ūkio ministerija kviečia verslininkus dalyvauti konkurse ir gauti apdovanojimą „Už nuopelnus verslui“
Ūkio ministerija kviečia verslininkus dalyvauti konkurse ir gauti apdovanojimą „Už nuopelnus verslui“ PDF Spausdinti Email
Sekmadienis, 28 Rugsėjis 2014 10:32

Ūkio ministerija kviečia verslo atstovus teikti paraiškas dalyvauti jau dešimtą kartą vyksiančiame kasmetiniame konkurse ir gauti apdovanojimą „Už nuopelnus verslui“. Paraiškų laukiama iki š. m. spalio 10 d.
Ūkio ministerijos apdovanojimai – tai jau tradicija tapęs renginys, kuriame bus įteikti apdovanojimai dešimčiai įmonių ar organizacijų skirtingose nominacijose, kurios atspindi Ūkio ministerijos veiklos prioritetus. Apdovanojimais norima padėkoti verslininkams už jų sėkmingas investicijas, įdiegtas inovacijas, pasiektus rezultatus prisidedant prie šalies ekonomikos augimo.
Tiek Ūkio ministerija, tiek Europos Sąjunga siekia paskatinti verslininkus, kuriems nepavyko įgyvendinti pirmos verslo idėjos, bandyti dar kartą kurti savo verslą, todėl šiais metais konkurse atsirado nauja nominacija – „Sėkmingas sugrįžimas į verslą“. Į šią nominaciją gali pretenduoti įmonės savininkas, kuris verslą pradėjo ne pirmą kartą ir jau sėkmingai veikia dabartiniame versle ne trumpiau kaip 2 metai.
Pasibaigus Europos Sąjungos (ES) paramos 2007–2013 metų laikotarpiui, Ūkio ministerija kviečia įmones, kurios savo projektus įgyvendino ne didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje), pretenduoti į nominaciją „Regiono verslo lyderis“. Į nominaciją gali pretenduoti projektai, kuriems buvo suteikta ES parama ir baigti įgyvendinti 2013 m. arba 2014 m. I pusmetį.
Į nominaciją „Drąsios investicijos“ kviečiamos pretenduoti įmonės, galinčios didžiuotis privačių investicijų Lietuvoje apimtimi, sukurtomis darbo vietomis. Prioritetas bus skiriamas įmonėms, kurios privačias lėšas investavo į ekonomiškai silpnesnį regioną ir ten sukūrė ilgalaikių darbo vietų, vykdo socialiai atsakingą veiklą.
Nominacijoje „Tvirtas žingsnis į eksporto rinkas“ bus apdovanota įmonė, kurios eksporto apimtys augo dėl eksporto rinkų įvairovės ir plėtros į naujas eksporto rinkas.
„Inovatyvių sprendimų lyderis“ – į šią nominaciją gali pretenduoti įmonės, rinkai pristačiusios visuomenei naudingą inovatyvų produktą, įdiegusios naują ar patobulinusios esamą gamybos, logistikos, rinkodaros ar vadybos procesą.
„Socialinis inovatorius“ – renkama įmonė ar organizacija, įgyvendinanti (-usi) socialinių inovacijų sprendimus ir juos pritaikiusi savo veikloje, pavyzdžiui, išteklius taupančius sprendimus, teigiamą poveikį aplinkai darančius sprendimus ir pan.
„Sėkminga verslumo iniciatyva“ – siekiama išrinkti įmonę ar organizaciją, per pastaruosius ketverius metus įgyvendinusią sėkmingą verslumą ugdančią ir populiarinančią veiklą, projektą ar iniciatyvą.
Į nominaciją „Jaunas ir verslus“ gali pretenduoti savo verslą turintys jauni (iki 29 m.) verslininkai, sėkmingai plėtojantys savo verslą ne trumpiau kaip 2 metus ir pasiekę gerų rezultatų.
Nominacijoje „Versli moteris“ bus renkama ne trumpiau kaip dvejus metus sėkmingai savo verslą plėtojanti verslininkė, kuriai taip pat sekasi derinti darbą ir šeimą.
Siekiant stiprinti pramonės pozicijas šalyje bus apdovanota įmonė nominacijoje „Nauji pramoniniai sprendimai“. Į šią nominaciją gali pretenduoti įmonės, gamybos procesuose įdiegusios naujus, nekenksmingus aplinkai pramoninius sprendimus ir taip padidinusios savo našumą, apyvartą.
Norintieji dalyvauti konkurse kviečiami užpildyti pretendento anketą ir pagrįsti savo kandidatūrą pagal nominacijos, į kurią kandidatuojama, kriterijus. Apdovanojimų „Už nuopelnus verslui“ anketą ir kriterijus rasite Ūkio ministerijos interneto svetainėje adresu http://www.ukmin.lt/lt/apdovanojimai/verslo_diena/.
Ūkio ministerijos sudaryta komisija rinks labiausiai nusipelniusią įmonę, organizaciją ar asmenį. Kiekvienoje nominacijoje bus išrinktos trys geriausiai kriterijus atitikusios ir puikių rezultatų pasiekusios įmonės, organizacijos ar asmenys. Su atrinktais įmonių trejetukais visuomenė galės susipažinti vienoje populiariausių šalies interneto svetainių, kurioje bus paskelbtas balsavimas, sudarant galimybę ir visuomenei pareikšti nuomonę.
Užpildytų dalyvių anketų Ūkio ministerija laukia iki 2014 m. spalio 10 d. (imtinai) el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Įmonės bus apdovanotos „Verslo dienos“ renginyje, kuris vyks lapkričio 20 d. Vilniuje.

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba