• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jul 06th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Verslas Dvi nacionalinės iniciatyvos keliauja į Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų finalinį etapą
Dvi nacionalinės iniciatyvos keliauja į Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų finalinį etapą PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 16 Liepa 2015 09:26

Europos Komisijos inicijuojamą ir Ūkio ministerijos vykdytą Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų konkurso nacionalinę atranką laimėjo

dvi sėkmingiausios Lietuvos verslumo skatinimo iniciatyvos - ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentų atstovybės projektas "Creative Shock" ir VšĮ "Sveikatingumo idėjos" projektas "Jaunųjų inovatorių bazė". Šios Lietuvos verslumo iniciatyvos su kitų Europos šalių nacionalinės atrankos laimėtojų projektais 2015 m. lapkričio 19 d. Liuksemburge rungsis dėl Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nugalėtojų vardo.

 

"Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimais įvertinamos sėkmingiausios verslumo ir verslininkystės iniciatyvos Europoje, kurios skatina verslumą, palankių verslo sąlygų kūrimo politiką, įkvėpia būsimus verslininkus. Lietuvos projektams linkiu sėkmingai įveikti finalinį etapą ir iš Liuksemburgo grįžti su laimėjimu. Jie to verti", - sako ūkio ministras Evaldas Gustas.

Europos verslininkystės skatinimo konkurso nugalėtojai bus renkami iš 32 Europos valstybių pasiūlytų nacionalinių atrankų laimėtojų nominacijose: "Verslumo dvasios skatinimas", "Investicijos į įgūdžius", "Verslo aplinkos gerinimas", "Verslo tarptautinės plėtros skatinimas", "Atsakingas verslas" ir "Žaliųjų" rinkų plėtros ir išteklių panaudojimo efektyvumo skatinimas". Taip pat specialus prizas bus įteiktas už kūrybiškiausią ir labiausiai įkvepiančią verslo iniciatyvą.

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentų atstovybės iniciatyva "Creative Shock" pateikta nominacijai "Verslumo dvasios skatinimas". "Creative Shock" - tarptautinis socialinio verslo situacijų konkursas, kuriame studentai sprendžia realias strateginio valdymo, komunikacijos, rinkodaros ir kitas verslo problemas socialiniams verslams ir organizacijoms. "Creative Shock" konkursas organizuojamas jau ketvirtus metus, dalyvaujant įvairių pasaulio šalių atstovams. 2014 metais jame dalyvavo 622 verslo studentai iš 125 universitetų ir 61 valstybės.

VšĮ "Sveikatingumo idėjos" iniciatyva "Jaunųjų inovatorių bazė" pateikta nominacijai "Investicijos į verslumo įgūdžius". "Jaunųjų inovatorių bazė" - tai vieta, kur galima realizuoti savo idėjas, veikiant keturiose veiklos srityse: informacinių technologijų, dizaino, komunikacijų ir projektų rengimo. Bendradarbiaudami su profesionaliais lektoriais ir verslo įmonėmis, jaunuoliai įgyja teorinių ir praktinių žinių ir įgyvendina novatoriškus projektus, prisidedančius prie verslo augimo regione.

"Jaunųjų inovatorių bazė" jau beveik trejus metus puoselėja savo idėjas, susijusias su jaunimo neformaliu ugdymu. Šiuo metu bazė vienija daugiau kaip 50 aktyviai veikiančių jaunuolių, kurie padedami profesionalių lektorių ir semdamiesi gerosios patirties iš verslo įmonių yra nuveikę svarbių darbų savivaldai ir verslo sektoriui.

Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimai vyksta nuo 2005 metų. Jais siekiama įvertinti geriausius nacionalinius, regioninius ir vietinio lygmens verslumo ir smulkiojo verslo skatinimo projektus. Europos Komisijos teikiamų Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų tikslas - pripažinti ir apdovanoti išskirtines iniciatyvas ir viešojo bei privataus sektorių partnerystės projektus, skatinti įmones ir verslumą tiek nacionaliniu, tiek regioniniu, tiek vietos lygiu.

Ūkio ministerijos 2014 m. Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų konkurso nacionalinę atranką laimėjo dvi sėkmingiausios Lietuvos verslumo iniciatyvos - UAB "App Camp" projektas "Mobiliųjų aplikacijų laboratorijos" ir Valstybinės mokesčių inspekcijos projektas "e. VMI".

2014 m. spalio 2 dieną Lietuvos atstovų UAB "App Camp" projektas "Mobiliųjų aplikacijų laboratorija" nugalėjo Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimuose kategorijoje "Verslumo dvasios skatinimas".

ELTA inf.
www.marijampolieciai.lt
 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba