• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Thursday
Apr 09th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Verslas „Gazelė 2015“apdovanojimas - Marijampolės regiono lyderei UAB „Swetrak“
„Gazelė 2015“apdovanojimas - Marijampolės regiono lyderei UAB „Swetrak“ PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 04 Vasaris 2016 09:13

Konkurso „Gazelė“ finaliniame renginyje buvo įteikti apdovanojimai sparčiausiai augančiom smulkiojo ir vidutinio verslo įmonėms. Marijampolės regiono lyderę išrinkta UAB „Swetrak“. Apdovanojimą „Gazelės 2015“ atsiėmė įmonės direktorius Vilius Parulis.

Šventiniame renginyje dalyvavo ir regiono verslo nugalėtoja pripažintą Marijampolės įmonę su puikiu įvertinimu  pasveikino Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Valančius.

UAB „Swetrak“ Marijampolėje dirba nuo 1998 metų. Sėkmės proveržiui pasitarnavo 2013 metais Lietuvoje pradėtas tiesti europinės vėžės geležinkelis „Rail Baltica“. Įmonėje pagaminti visi šiai vėžei skirti pabėgiai. Gamykloje veikia šešios gelžbetoninių pabėgių gamybos linijos, taip pat gaminami ir iešminiai pabėgiai. Gelžbetoniniai pabėgiai gaminami pagal Švedijos firmos "Abetong AB" ilgo stendo technologiją, kuri  leidžia kurti gerą kokybę. UAB "Swetrak" - viena iš 36 įmonių pasaulyje, dirbančių pagal šios firmos technologiją, šešios įmonės, gaminančios pagal šią technologiją, veikia Australijoje.

Pristatant šių metų projektą „Gazelė 2015“, rengiamą jau 12-ą kartą, dienraščio „Verslo žinios“  vadovai pastebėjo, kad smulkusis ir vidutinis verslas, pagrįstai tituluojamas ekonomikos garvežiu, apsukas didina įspūdingais tempais. Tą byloja rekordinis sparčiausiai augančių bendrovių, patekusių tarp „Gazelė 2015“ nominantų, skaičius. Konkurse „Gazelė 2015” dalyvavo per 4.000 įmonių arba visu tūkstančiu daugiau nei 2014 metais. „Verslo žinių“ rengiamame konkurse dalyvavo bet kokios nuosavybės įmonės, kurios pradėjo veiklą ne vėliau kaip 2011 m. sausio 1 d. ir tais metais jų apyvarta buvo 0,29–40 mln. Eur. Pastaraisiais lyginamaisiais metais – 2014-aisiais – konkurso kriterijus atitinkanti įmonė turėjo dirbti pelningai. Esminis kriterijus, kuris lėmė nugalėtojus, yra apyvartos šuolis. Kitas kriterijus - skaidrumas bei viešumas. Įmonė turi tvarkingai mokėti įstatymais numatytus mokesčius ir kasdienėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais. Todėl ar įmonės tvarkingai moka mokesčius, ar jų mokamas darbo užmokesčio vidurkis yra ne žemesnis, nei paprastai moka to regiono įmonės, užsiimančios panašia veikla, padėjo įvertinti konkurso partnerė Valstybinė mokesčių inspekcija. Kitas svarbus kriterijus – kiek pati įmonė  viešai kalbėjo apie savo veiklą ir dalijosi patirtimi apie savo verslą bei priimtus sprendimus, lėmusius apyvartos augimą.

Finaliniame renginyje dalyvavo ir smulkiuosius verslininkus bei konkurso nugalėtojus pasveikino projekto globėją Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Jūs esate mūsų valstybės ekonomikos gyvastis, nes net 99% visų šalies įmonių yra smulkios ir vidutinės. Džiaugiuosi, kad galiu globoti šį renginį,  nes smulkios Lietuvos įmonės ne vaikšto, o šuoliuoja - valstybei irgi labai svarbu būti greitai, prisiderinti prie besikeičiančių sąlygų. Reikia tikėtis, kad valstybė irgi judės į priekį tokiais šuoliais, kaip ir smukusis verslas“, – sveikindama apie 800 smulkaus ir vidutinio verslo atstovų, susirinkusių į parodų ir kongresų centrą „Litexpo“, sakė Prezidentė.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė taip pat įteikė pagrindinį Lietuvos „Gazelės 2015“ apdovanojimą Kauno agroverslo didmeninei prekybos grūdais bendrovei UAB „Agrosfera“.

D. Micutienės nuotraukos
Viešųjų ryšių tarnyba

 

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Patvirtinta grupės metinė/galutinė Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo ataskaita už 2019 m. (0)

Marijampolės miesto vietos veiklos grupės metinė/galutinė Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo ataskaita už 2019 metus.
Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimas 2019 metais įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba