• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Tuesday
Jun 02nd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Virtuvė 11-oji „Susitikime virtuvėje“ nugalėtoja Jolanta Balčiuvienė gerbėjus sužavėjo vištienos kepsneliais
11-oji „Susitikime virtuvėje“ nugalėtoja Jolanta Balčiuvienė gerbėjus sužavėjo vištienos kepsneliais PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 20 Lapkritis 2009 19:44

37-ių Jolantą Balčiuvienę iš Vilniaus vyras ir draugai ne kartą įkalbinėjo dalyvauti TV3 žaidime „Susitikime virtuvėje“. Ji vis atmesdavo jų pasiūlymus, kol vieną dieną pati, niekieno neraginama, užpildė dalyvio anketą.Ir štai moteris jau žaidimo superfinale. Jos firminiai vištienos kepsneliai „Iki“ parduotuvių pirkėjams patiko, o Jolanta uždirbo kelis kartus daugiau nei tikėjosi – 633, 66 litus.
„Pirmą kartą gamindama patiekalą viską darau pagal recepto nurodymus, nes smalsu pasižiūrėti, koks turi būti skonis, o paskui jau improvizuoju, ko nors įdedu arba išimu“, – sako Jolanta.

Taip atsitiko ir su vištienos kepsnelių receptu, kuriuo su „Susitikime virtuvėjė“ nugalėtoja pasidalino draugė.

Jolantai ruošti maistą niekada neatsibosta ir tai, ko gero, yra didelis džiaugsmas jos šeimai – vyrui ir trims vaikams.

Jolanta dirba savo individualioje įmonėje, užsiimančioje reklama. Laisvalaikiu mėgsta žvejoti, skaityti knygas, megzti. Kai turi minutę laisvo laiko, nepraleidžia progos prisėsti prie interneto ir paieškoti naujų receptų.

Na, o kitą savaitė TV3 gardžiosios laidos „Susitikime virtuvėje“ savaitės finalą užvaldys varškės pyragai. Trys dalyvės iš Vilniaus 27-erių Milda Lasauskaitė, 21-erių Gintarė Varnaitė ir 29-erių Kristina Kiburienė pademonstruos, kokių skirtingų gaminių galima prikepti iš vieno ir to paties produkto – varškės. Visos trys vienbalsiai tvirtins, kad bus įdomu palyginti pyragus, bet ar joms bus lengva išrinkti skaniausią gaminį ir skirti konkurentėms „pliusus“ ir „minusus“, kai visos mėgsta varškę? Labiausiai iš visų trijų išsiskirs Kristinos varškės tortas – tuo, kad jis bus ne keptas, o stingdytas šaldytuve. Bet ar šis išskirtinumas, iš pradžių atrodęs privalumu, vėliau nevirs trūkumu?

 

Marijampoliečiai.lt 

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba